Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ugyan úgy szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella25 kérdése:

Lehet ugyan úgy szerelmesnek lenni? Ugyan úgy szeretni a következő partnert? Vagy az már egészen más?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy szerintem nem. Azt fogod érezni, hogy sokkal jobban szereted, ha minden rendben van. Ellenkező esetben, meg azt fogod érezni, hogy nem szereted úgy, mint ahogyan az exed szeretted.
2020. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit minden szerelem másmilyen lesz. Nem jobb vagy rosszabb csak más.
2020. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig lehet. Szerelmem meghalt és sokáig képtelen voltam túllépni...azt gondoltam és éreztem, hogy soha többet nem fogok tudni szeretni, érezni. Csak jó emlékeink voltak, semmi rossz, imádott és imádtam. Aztán valahogy mégis úgy hozta az élet.... hogy szerelmes lettem. Nagyon sok a hasonlósag köztük... csak most sokkal jobban féltem ezt a kapcsolatot...én úgy érzem, ugyanúgy szeretem ahogy korábbi páromat.
2020. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 10-20 évente egyszer tudom kb. ugyanazt érezni. Addig megalkuvás, ha van egyáltalán bármilyen kapcsolatom.
2020. nov. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Minden szerelem más és egyben ugyanaz."
2020. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rangsora, nem azonos inteznizásúak a szerelmek. Áltlában max egy agyeldobós szerele, jut mindenkinek,valakinek egy se.
2020. dec. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!