Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyi időt várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi időt várnátok a nem szűz barátnőtökre az első szexig?

Figyelt kérdés

Nem szűz, csak nincs sok tapasztalata, és ami van, az is negatív (lelkileg), tele van gátlásokkal.

Elmondtam neki, ezt mondta: "Ha kell, egy életet is várok, vagy még többet". De nem szeretném megváratni. Tényleg nem. Csak nehéz, félek. 3 napja vagyunk együtt egyébként.



2020. nov. 10. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem időhöz kötöm, hanem bizalomhoz és vágyhoz.
2020. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Hű, mekkora kamugyár a barátod. 3 napja vagytok együtt, de már téma a szex, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fog "élete végéig" várni...


Három nap után nem is kéne szexelni. 1-2 hónapot lehet ezzel várni. Addig lehet csókolózni, pettingelni, együtt fürödni, orálisan játszani, erotikus masszázzsal meglepni. Szóval a konkrét szex előtt lehet ilyen módon szépen fokozatosan megismerni a másik testét.

2020. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én hoztam fel a témát még aznap, amikor összejöttünk. Pontosabban azelőtt. Gondoltam, elmondok neki magamról minden negatív dolgot, hogy eldönthesse, így is vállalja-e. Arra számítottam, hogy elijesztem és elrohan, meggondolja magát, soha többet nem akar látni. Erre megcsókolt. Megbeszéltük a dolgokat, és összejöttünk. Egyébként nem konkrétan magával a szexszel van csak bajom, hanem minden ilyesmivel. Az orállal is, sőt, még a csókkal is. Azzal próbálkozom, de az is nehéz.


#3: Én 22, ő 21.

2020. nov. 10. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

2-es, amiket itt felsoroltál, mind meztelenség és erotika már. Ha ezek okésak, akkor nem mindegy, hogy mikor teszi be a srác? 🤦‍♀️

Nem, egy ilyen félénk lánynál ugyanúgy nem fér bele a petting sem, ahogy maga a szex sem.

2020. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Fura már az elején ezzel indít, szerintem lukra játszik. Remélem nem szakítás után vagy és bánatodban szedett fel, mert akkor még a helyzetet is kihasználja, hogy felejtenél, majd tovább fog lépni ahogy megkapott.
2020. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5: Pontosan.


#6: Egyáltalán nem erről van szó. Hétszer aludtunk együtt, ebből ötször azelőtt, hogy összejöttünk volna, egyszer utána, egyszer pedig azon az éjszakán. És csak az utolsó kettőnél volt csók, előtte semmi, meg akkor se több. Meg már mondta, hogy szeret. Illetve nem menekült el, miután elmeséltem neki MINDEN rossz dolgot magamról, olyanokat is, amik másnál instant kizáró okok lennének, többek között ezt is. Meg sokszor mondta már, hogy nem csak a külsőm miatt szeret, hanem a belsőm miatt is, meg úgy ahogy vagyok, stb. Szóval tényleg nagyon normális fiú. Pont ezért érdemel nálam sokkal jobbat. De ha már nem tudtam lebeszélni magamról, inkább megváltozok én. Kérdés, hogy erre mennyi időm van.

2020. nov. 10. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
szexuisan zaklatott a faterod ? mert nem mind1 miért is vannak ezek a gondok. így párkapcsolatot kezdeni , hogy a legkisebb testi érintés is fusztrál.. menny el agyturkászhoz , kezeltesd ki magad először .
2020. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akármeddig vár, a probléma megoldása érdekében vagy te, vagy mindketten elmehettek párterápiára, ha nagyon nehéz beszélni róla és ha szakember segítsége kell.
2020. nov. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak néhányan fennakadva, hogy már szóba jött a szex?

Ahogy látom, ismerkednek egy ideje, aludtak már egymásnál, együtt vannak.

Lehet, hogy kimondva csak 3 napja, de szerintem ez már korábban eldől.

Én a páromnál már a második találkozón biztos voltam benne, hogy össze fogunk jönni.

Nem mindenki akkora gyökér, hogy képes heteken keresztül hülyíteni valakit, egy kis szexért cserébe.

Illetve, mivel a szex és az intimitás IS egy kapcsolat része, így semmi probléma nincsen azzal, ha a felek beszélnek róla, sőt.

Nem árt azt sem tudni előre, kinek-milyen igényei vannak ezen a téren, mert ha nagyon eltérőek, akkor nem tudunk működni, mint pár.

És itt nem feltétlen az alkalmakra gondolok. Mennyi ember szaladgál már különféle fétisekkel, vágyakkal. És ha én abban nem akarok partner lenni? Akkor derüljön ki, ha már érzelmek fűznek minket egymáshoz? Hülyeség..


Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy egy normális fiút találtál. Nem kell kitűznöd magadnak határidőt. Hagyd, hogy óvatosan közeledjen feléd, haladjatok lassan.

Ha tényleg tiszteletben tartja a döntésed és odafigyel rád, figyelni fogja a jelzéseidet és érezni fogja, fogjátok kimondatlanul is, ha már szabad a szintlépés.

2020. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!