Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek egyetemi tanárotokba? Hogyan viselkedtetek az óráján? Észrevette, hogy tetszik nektek? Férfi vagy nő volt a tanár, milyen idős? Mi tetszett meg benne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes nem, de jóképű tanárnál voltam már párszor. sokáig volt rajta a szemem és akkor gyorsan elkaptam. Néha egy egy csábosabb pillantást is megengedtem. Csinosan mentem aznap egyetemre. Persze semmi komolyabb, nem beszélgettünk, nem flörtöltünk, nem kavartunk.

Alapból félénk és visszahúzódó vagyok, és szerintem nem pálya egy ilyen viszony.

Férfi volt 25-27 körül. Volt egy 34 körüli is, aki még jól nézett ki.

2020. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökire jártam, ahol eleve ritkák a lányok, a kirívóan szépek pedig még annál is.


Viszont volt 2 olyan bombázó tanárnőm, hogy ész megáll.


Az egyik egy szőke, göndör 30-as évei elején járt akkor, de kinézett 25-nek.


A másik egy barna 40-es, olyan alakkal...vékony, őzike test, óriási mellekkel.


Na mindegy, hát ilyen helyen minden hülyegyerek füttyögött az előadóteremben, már nekem szakadt le a pofám, és láttam rajtuk, hogy ez nekik is irtó kellemetlen.


Egyébként semmi extrát nem csináltam, mert nem etikus, másrészt tényleg átéreztem, nekik mennyire kellemetlen és nem akartam én is tetézni.


De nagyon jófejek voltak azokkal, akik normálisak voltak és jó jegyeket is kaptam náluk. 30f

2020. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Elsőre és utoljára is általános iskolában volt, hogy vágyakozva néztem egy tanárra, még nagyon fiatalon.

A tanár semmivel sem több, vagy jobb, mint a szomszédom.

2020. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem jártam egyetemre, így nem, viszont középisklás tanárba már voltam szerelmes :)

Férfi tanár volt, talán ötvenes.


Lehet észrevette, mert elpirultam sokszor és szemeztünk egymással, kissé zavarban is voltam néha.

2020. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes nem voltam, de nagyon vonzónak találtam. 19-20 éves voltam, ő 30-35 között. Nem hiszem, hogy észrevette volna. Beszélgettem vele néha óra után.

A szimpátia valószínűleg kölcsönös volt, évek múlva is megismert az utcán és köszönt.

2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemi olasz tanár egy húszas éveiben járó nő volt, nálam max 1-2 évvel idősebb.

Hogyan viselkedtem? Nonstop bámultam (utólag mindig rájöttem h gáz) és baromira zavarban voltam és bármi volt a téma (merthogy olaszul beszélgettünk) mindig kamuztam h magamat jó színben tüntessem fel amibe folyton belekeveredtem, stb. Szóval folyton leégettem magam.

De utólag elmondta h ezt "cukinak gondolta"


Észrevette, mi az hogy, de zavarta őt, úgyhogy ezt úgy viszonozta, hogy folyton "megszivatott" úgymond tehát pl. ha házi volt, nyilván egyetemen soha senki nem ír házit, de engem mindig lecseszett érte :D (az a baj h iszonyú szexi volt amikor szigorúan viselkedett, meg lealázott mások előtt) volt h megkért h cipeljem a könyveit, 100 kilót át az egyik épületből a másikba.


Egyébként mikor vége lett az évnek akkor gondoltam most vagy soha, és bepróbálkoztam néhányszor, elhívni ide-oda, de nem jött össze. Évekkel később egy szórakozóhelyen véletlen találkoztunk és kedvesen elbeszélgettünk de akkor már volt neki is barátja meg nekem is barátnőm.

2020. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén egy anyanyelvi lektor, csak a nemek fordítottak. Én 19, ő 32. Mit ne mondjak, semmi nem lett belőle. Én is a félénkebb típusba tartozok, de azt hiszem, kölcsönös volt a vonzalom. Sokszor kaptam rajta, hogy néz. Órák után próbált beszélgeni, még a magyart is törte, de én annyira zavarban voltam, hogy sokszor még a köszönéseit sem viszonoztam. Egy idő után inorált és akkor pont fordítva kivételezett velem, azaz mindenkivel beszélt csak velem nem (azelőtt meg pont fordítva). Egyébként magának való volt, ezért is volt furcsa, hogy hirtelen mindenkivel rendes kezdett lenni.

Amúgy így utólag lehet, hogy csak azért kezdett tetszeni, mert az elejétől fogva kitünttett a figyelmével. Nem mellesleg "jó pasi" is volt: nagyon magas és helyes, de azért az a 13 év nekem alapból elég nagy volt.

22/L

2020. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen... Bár szerelemnek lehet túlzás nevezni, de három éve tanított először és még azóta sem felejtettem el. Ha meglátom vagy meghallom a hangját, akkor kb. elolvadok és nem sok hiányzik, hogy ott helyben elterüljek a folyosó közepén :) Egyszerűen annyira vonzó számomra, hogy nem tudok mit kezdeni ezzel és szinte úgy viselkedek mint egy dilis kislány. Azt picit nehéz ennél konkrétabban megfogalmazni, hogy mi is tetszik benne. Mivel csak tanárként ismerem őt, ezért arra nem nagyon látok rá, hogy magánemberként mégis milyen, milyen a személyisége, a belső tulajdonságai stb., de abszolút szimpatikusnak tűnik (tanárként is kedves, segítőkész, humoros, szerény, megértő és meglepődnék, ha ez egyetemen kívül nem lenne igaz). Szóval, a helyzetből adódóan inkább a külső tulajdonságai azok, amik jobban megfogtak (szerintem jóképű, magas, szép szélles válla van és alapvetően férfias, de közben mégis van benne valami "hiba", egy kis tökéletlenség vagy nem tudom hogyan fogalmazzam meg és nekem ez nagyon tetszik). Három órám volt vele, mindegyik előadás, úgyhogy sok mindent nem hiszem, hogy le tudott volna ebből szűrni. Persze, biztos sokat néztem, mosolyogtam és hasonlók, de nem hiszem, hogy ez nagyon szembetűnő lenne. Szerintem fogalma nincsen, hogy tetszik nekem vagy úgy egyáltalán mit érzek, mit gondolok róla. Ja, és igen, férfi, 32 éves.
2020. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!