Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy még nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még nem vagyok szerelmes a barátomba? Ugye ki fog alakulni idővel?

Figyelt kérdés

22 vagyok, de első kapcsolatom, ezért nem értek hozzá. Kb fél éve ismerem, 2-3 hónapja kezdtünk el ismerkedni, és egy hete vagyunk együtt. Neki elvileg az első pillanattól kezdve tetszettem, és elvileg már akkor szerelmes volt belém, amikor még csak barátok voltunk. Amióta összejöttünk, azóta minden nap mondja, hogy szeret, naponta többször is. Én viszont még nem érzem így. Nyilván kedvelem, meg annál azért több, de még nem vagyok szerelmes. Pedig tényleg nagyon összeillünk, és nagyon normális, rendes, kedves fiú.

Egyik nap mondta, hogy attól fél, hogy én nem fogok úgy érezni, mint ő. Nem akartam mondani, hogy ettől én is félek... Ugye normális, hogy egy hét után még nem vagyok szerelmes? Mennyi idő szokott ez lenni? Mit mondjak ilyenkor, amikor ő mondja, hogy szeret?



2020. nov. 14. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
2 hónap járás, ha ennyi idő alatt nem alakul ki, akkor engedjétek el
2020. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem meg, főleg az első időben szinte mindenkinél rózsaszín köd van. Mivel már régóta ismered, de csak ennyi ideje jártok, szerintem nálad már ki kellett volna alakulnia, mivel nem voltatok idegenek egymásnak... Hogy mit mondj? Hát na azt, hogy szeretlek, amíg nem érzed ezt, mert az hazugság lenne csak hallgass inkább. (szerintem jogosan félsz amúgy és nem fog itt szerelem kialakulni a részedről már).
2020. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanig nem alakult ki,nem sok az esély,hogy ezután beleszeretsz.
2020. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem látok sok esélyt rá. L
2020. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én eleve soha nem jöttem volna össze valakivel, akibe nem vagyok szerelmes.
2020. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne már, most megijedtem. :O Annyira nem értem, hogy mi lehet a probléma. Úgy megérdemelné, hogy viszontszeressem, és én tényleg szeretném szeretni. Hát nem akarom elhinni, hogy előtte olyan gyökerekbe voltam halál szerelmes, akik úgy beszéltek velem, mintha a seggükből rángattak volna ki. Ő meg a legnormálisabb fiú, akit ismerek, tényleg törődik velem, figyel rám, naponta mondja, hogy szeret, azt mondja, ha kell, élete végéig vár rám, és tényleg nagyon durván összeillünk minden szempontból. Nagyon megérdemelné, hogy szeressem szerelemből.
2020. nov. 14. 15:39
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Minek a szerelem? úgyis elmúlik.


Ha van pénze, nem bánt, jól kefél, jól néz ki, akkor maradj vele, és becsüld meg magad!

2020. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták anno, hogy ha 1 hónap alatt nem jutok odáig akkor ne folytassam. 100%ig igazuk volt! Soksok évet húztam rá mindkétszer, szerelem közelébe sem kerültem
2020. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 hónap volt még a leghalásosabb szerelem is, míg kialakul. Onnantól számítva, hogy elkezdtünk randizni. De midnig éreztem,rögtön az elején, hogy bele tudok-e szeretni, vagy sem. Ha nem érzed, kár a gőzért.
2020. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már szerelmes lennél belé, ha lenne esély rá, hiszen fél éve ismered. Nem kell ahhoz járni, hogy az ember szerelmes legyen. Nem érdem szerint megy ez sajnos.
2020. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!