Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés, ha tudod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha tudod, hogy szeret valaki?

Figyelt kérdés

Volt pár futó kapcsolatom életemben, de egyik sem volt kicsit sem komolynak mondható. Soha életemben még nem volt szerelmes belém senki. 30 éves elmúltam, elég esélytelennek tartom, hogy valaha is lesz komoly kapcsolatom tekintve, hogy már nem ismerkedem és 100%-ban zárkózott vagyok az új ismerősök felé. Önértékelés nulla és a többi. Így aztán gondoltam megkérdezem itt:

Milyen érzés tudni, hogy valaki szeret? Milyen érzés valakivel tervezni a közös jövőt? Milyen érzés tudni, hogy nem vagy egyedül sem a jó, sem a rossz dolgokban?

Nyilván jön majd 1-2 troll egy sima: "jó" válasszal, vagy esetleg szapulni engem, hogy ilyen olyan vagyok, de remélem lesz olyan is, aki őszintén le tudja írni a kérdésemre a választ picit bővebben is.

Köszönöm!


2020. nov. 17. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Saját tapasztalatom nekem sincs, viszont elvétve látok egy-egy jó példát, amikor nem kényszerek, érdekek, "jobb híján"-ok és társaik tartják össze a kapcsolatot. Kívülről kicsit olyanok, mintha egy más világ lenne... Mármint ugyanúgy itt élnek, a mi valóságunkban, dolgoznak, gyereket nevelnek stb., csak teljesen más a létezés úgy, hogy van körülötted egy meghitt, biztonságos burokszerűség vagy nem is tudom, milyen megnevezés írja ezt le igazán jól. Amikor el tudsz engedni, ki tudsz zárni dolgokat, nem feszülsz görcsbe a legapróbb problémától is. Amikor nem az az alap, hogy senkiben sem bízhatsz, senkire sem számíthatsz, mindig csak te magad vagy egyedül magadnak.
2020. nov. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy miért érdekel valami, amire esélyed sincs. És ez nem gúny. Te magad is belátod, teljesen alkalmatlan vagy kapcsolatot építeni. Ez van, semmi értelme arra vágyakozni, amire biztosan esélytelen vagy.
2020. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jegyezd meg hogy szeretni az életben csak anyád, apád meg a gyereked fog, utóbbi is csak akkor ha jó vagy hozzá. minden más embertől hiába várod a nagy szeretetet. A tinikori szerelmek még az ideálon, a menőségen, fantázián alapulnak, a felnpttkoriak meg érdeken. Még ha néha nem is van így, elég egy komolyabb baj, és máris kiderül, hogy mégsem kellettél annyira annak, aki előtte váltig állította hogy szeretsz. Ha férfi vagy, még nagyobb esélyed van a szerelemre, mert a lányok iylen típusok, de ha nő vagy, szinte biztos széámíthatsz rá, hogy a férfi jóval előbbre tartja az érdeket az érzelmeknél, már ha van neki egyáltalán.
2020. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2: űrhajós se leszek soha, de ettől függetlenül nagyon is érdekel milyen élményeket élnek meg odafenn..


1;3: ahogy látom ti se vagytok nálam jobb helyzetben. Sajnálom.

2020. nov. 18. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!