Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt se fogadnátok el Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt se fogadnátok el Lányok, ha néha amikor kettesben vagytok és szeretgetitek egymást akkor ő sírna?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nők, mi is érző lények vagyunk. Ha kell, sírj. Ha sokszor kell, gondolkozz el az okokon.
2020. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyira elfogadhatónak kéne lennie, mint amikor egy nő sír.
2020. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Ebben a szituban gaz. Akkor elfogadnam, ha mondjuk egy honapja meghalt az anyja es olelkezes kozben eszebe jut, hogy ot mar soha nem olelheti meg...

De ne sirjon mar csak azert b+ mert megoleli egy no. Mondjuk en eleve nem jovok ossze olyan ferfiakkal, akiknek huszevente egyszer jon ossze baratno.

2020. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13


Ez a hozzáállás szánalmas.

2020. nov. 17. 22:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, érthető lesz.


Az nem zavar, ha egy erős férfi sír. Mindenkinek kell sírni, én ezt vallom, és ha mint PÁRJA, meg tudom vigasztalni, az nem gond. Mint egyenrangú támasz, ez oké.


De ha egy ideggyenge férfi sír, és bújik az ölembe, mint kisgyerek az anyjához, az már nálam nem játszik.

2020. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az akaszt ki ha egy ffi sose tudna sirni. Nyilván nem mindig minden apróságon de ha egyszer-egyszer elérzékenyül ahogy nálam is előfordul az nekem pozitiv.
2020. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
14 Nem szanalmas. Felolem sirjon, ha van ra indoka, nem fogom gaznak tartani halaleset, extra stresszes idoszak, egyeb nagyon rossz hir stb eseten. A “vegre osszejott egy baratno 29 eves koromra, jujj de jo ha olelget egy no” az nem indok.
2020. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!