Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek úgy igazán szerelmes valakibe ha nem is ismerem igazán?

Figyelt kérdés

Nem ismerem nagyon de már 2 éve tudom ki ő. Egyszer csókolóztunk és én azóta úgy érzem mégszerelmesebb vagyok belé mint elötte. Szerelem volt első látásra. Neki az a csók semmit nem jelentett. Lehetek úgy szerelmes tényleg valakibe két éve, hogy nem ismerem rendesen?

Elötte 5 évig voltam szerelmes olyanba akit még annyira se ismertem mint a mostanit. És vele semmi nem volt. Az egy gyerekszerelem volt. Ha nem érezhetek igazi szerelmet egy olyan irant akit nem ismerek es nem tudok rola semmit akkor miért van ez és miért érzem ezt?


18L



2020. nov. 17. 22:21
 1/10 anonim válasza:
88%
Nem a srácba vagy szerelmes, hanem a szerelembe. Keress valakit, akibe szerelmes lehetsz, akit megismerhetsz, és viszonozza az érzéseid.
2020. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy szerelmes. De az előzőbe sem voltál az. Az okát nem tudom, hogy miért érzed így.

De nekem az ugrott be amikor hírességekbe, énekesekbe voltak “szerelmesek” a lányok.


Miért nem azokkal foglalkozol akik mutatnak is feléd némi érdeklődést?

Vagy nyiss felé, hátha megismerkedtek.. bár úgy értelmezem hogy tesz rád magasról. :(

2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek inkább rajongások, fellángolások, mint szerelmek. Csak abba lehetsz szerelmes, akit ismersz. Tapasztalat.
2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki az érzéseim és tényleg tesz rám magasról. De ha csak a szerelembe vagyok szerelmes akkor ezzel mit tudok kezdeni? Volt egy barátom de sajnos nem voltam belé szerelmes egyátalán.
2020. nov. 17. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt páran keverik a szeretetet és a szerelmet. A kettő nem jár mindig kéz a kézben. A szerelem egy biológiai folyamat, simán lehetsz szerelmes olyanba, akit nem ismersz. Lehet fellángolásnak, rajongásnak is nevezni, de szerintem, ha évekig nem tudsz kiverni valakita fejedből, már az örömet okoz, ha látod; ha zavarban vagy előtte, meg van a pillangóérzés a hasadban ha látod, szerintem ez a szerlem függetlenül attól, hogy mennyire ismered az illetőt.
2020. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak olyanba lehetsz igazán szerelmes akit nem ismersz igazán. (NEM VICC!!!) Akit már nagyon ismersz abban nincs semmi érdekes, izgato. (Ha tudod már a párodrol, hogy a bableves elfogyasztása után másfél orával hatalmas büzös fingokat fog eregetni az orrod alá, abbol kiábrándulsz!) Ez tény még akkor is ha sajnálatos.
2020. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idealizálod!
2020. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként volt egy párom 1 évig de nem voltam belé szerelmes sajnos. És lehet azért mert nekem a tipikus elérhetetlenek kellenek? Sokkal nehezebben kelti fel olyan az érdeklődésem akiről tudom hogy bejövök neki. Fogok valakit annyira szeretni egy kapcsolatban mint azokat akiknél esélyem se volt?

Vagy ha csak a szerelembe vagyok szerelmes azzal mit tudnék csinálni?

2020. nov. 20. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Hormonok, majd elmúlik. Olvass sok szerelmes könyvet, meg nézz szerelmes filmeket.
2020. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudnám be a hormonoknak..
2020. nov. 20. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!