Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerülhetnék hozzá közelebb ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék hozzá közelebb ?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a munkahelyemen egy tőlem 3 évvel fiatalabb lány.Olyan mint az ideállom,se nem vékony se nem túl molett.A hangja nagyon megnyugtató,mosolygós természetű,vidám.Már az első perctől felfigyeltem rá,de akkor még volt barátnőm.A kapcsolat nagyon csúnyán véget ért,de készen állok az újra kezdésre.Annyit sikerült kiderítenem hogy nincs senkije.Reggel amikor megyek be dolgozni megszoktam tőle kérdezni hogy hogy van,mi újság vele,de mivel külön részen dolgozunk nem szoktunk napközben beszélni,facen nem írtam rá,mert nagyon ritkán használok,ha rossz kedve van azért szokott nekem egy kis mosolyt dobni,vagy én neki.Nagyon szép teremtés és meg szeretném szerezni magam mellé,de tanácstalan vagyok,régen csajoztam már.
2020. nov. 18. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el. Ha belemegy, akkor nyert ugyed van
2020. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, hogy nehezen megy az ismerkedés egy hosszú kapcsolat után.

Viszont tényleg nem kell annál több, minthogy megpróbálsz vele többet beszélgetni, esetleg a reggeli miújság mellett megkérdezhetnéd, mivel szereti tölteni a szabadidejét, lenne-e kedve veled csinálni valamit?

Persze most korlátozottak a lehetőségek, de én pl sosem voltam a beülős találkozók híve.

Párommal az összes randinkon sétáltunk, elmentünk valahova.

Kérdezd meg nyugodtan, lenne-e kedve valamikor munka után sétálni egyet, betérni egy elviteles kávéra valahova.

Ha meg könnyebb, írj rá messengeren annak ellenére, hogy nem használod sokat. Tegyél kivételt. :)

Ha vannak olyan képei, ahol látszik a hobbija, azzal kapcsolatban is írhatsz neki.

Megnéztem a profilod, láttam, hogy te is szeretsz ezt meg azt csinálni, stb..:)

2020. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elkezdesz beszélgetni.
2020. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!