Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem még az exemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem még az exemnek?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors, hogy két hete újra találkoztam az exemmel. Pár naponta látjuk egymást a munkánk miatt. Régen nagyon szerelmes volt belém évekig, én bevallom nagyon csúnyán viselkedtem vele, így utólag. Mindketten párkapcsolatban élünk. Második találkozón megkérdezte, hogy milyen a kapcsolatunk a párommal. Őszintén elmondtam, hogy valószínűleg a végét járjuk, nem vagyok boldog, kifogok lépni ebből. Visszakérdeztem, hogy ők hogyan vannak, hasonló választ adott. Többször próbált vele szakítani, de nem sikerült, viszont az lesz a vége, nehezen bírja már.

Igazán kedves velem, illedelmesen. Nem próbálkozik, de a női megérzésem azt súgja, feltörtek benne a régi dolgok. Bennem biztosan...

Aztán próbáltam bevetni a jó öreg butaságot, ez még inkább birizgálja a fantáziám... (k.ró lájk)

Belájkoltam egy képét, kíváncsi voltam a reakcióra, hogy lesz-e. Nos, 10 másodperc telt el és ő is 2 képemet egyből. Jelentheti ez azt, hogy még most is tetszem neki?

Emellett mindig mondja, hogy mikor jön és futunk össze majd... Érdeklődik, folyamatosan kérdez és szóval tart.



2020. nov. 19. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos, lehet, csak illendőségnől lájkolt. Ha engem lájkolnak, azt én is lájkolom. Ez így illik.
2020. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*illendőségből
2020. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban... Ez esetben nagyon ciki... 😃
2020. nov. 19. 01:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Tippeket is szívesen elfogadok, kedves segítőim, hogyan próbálhatnám kideríten úgy, hogy ne tűnjön nyomulásnak.
2020. nov. 19. 01:32
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát találgathatunk, hogy most miért lájkolt azt csak ő maga tudja, de én arra tenném a voksom, hogy akar valamit.
2020. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
75%

Biztos, h nem illendőségből làjkolt...valószínű felelevenítettél pàr kedves emléket.


Beszélgessetek, de azért a jelenlegi pàrodat elküldhetnéd előtte, ha ennyire...szar.

2020. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Az mondjuk baromi jó lenne ha nem az exed rinyálásából informálódnál, hanem kivárnád, míg szakítanak mert a legtöbb pali ha meg akar dugni valakit akkor éppen "szarban van a nőjével" vagy "a szakítás szélén vannak", egyébként pedig egy elmebeteg ostoba perszóna :D :D :D

Úgyhogy várd csak ki szépen a dugással, hogy szakítson, különben szépen ott maradsz a két szék közt és nézed ahogy az exed elveszi a muffot miután levarrt...

2020. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!