Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi elég lehet, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi elég lehet, hogy valaki iránt elkezdjek többet érezni?

Figyelt kérdés

Néha nagyon jólesően bókolt nekem, verset kaptam tőle, amiben végig dicsért. De valahogy mindig azt hittem hogy baráti (talán azért mert másik srác tetszett). De utána már több olyan esett történt, ahol máshogy kezdtem érezni, pl. amikor ketten csináltunk egy prezit, és az volt hogy lehet ő nem ér vissza rá, végül visszaért és mondtam hogy na végre hogy itt van és erre mondta hogy ő is nagyon izgult hogy velem minden rendben van-e. Illetve olyan is volt, hogy valamit elszúrtam, és szomorú voltam, a karomba temettem az arcom, ő meg oda hajolt megkérdezni halkan, hogy mi a baj. Ezek valahogy mélyebben érintenek, azóta máshogy gondolok rá. Szerintetek? Tudat alatt tetszhetett nekem vagy elég ennyi hogy hirtelen átforduljon vonzalomba a dolog? Nagyon jól kijöttünk mindig is egymással.



19/L


2020. nov. 19. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Tudat alatt is tetszett
Csak a gesztus miatt tetszhet
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Szegény srác.
2020. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért is szegény?
2020. nov. 19. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges hogy szép lassan a barátságból alakuljon ki valami, ezek a legjobb kapcsolatok szerintem :)

Viszont fontold meg jól, mert barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha.

2020. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!