Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a különbség a szemetekben egy világsztár és egy átlag nő között?

Figyelt kérdés

Konkrétan a partnerek számára gondolok. Ha egy világsztárnak számtalan kapcsolata volt (vagyis számtalan amiről tud a világ, a valóságot még nem is), az a nő, attól vonzó, szexi, olyan nőnek van beállítva, aki mindenki álma (partnerek száma is ezt igazolja), vagy legalábbis senkit nem zavar, hogy hány férfivel volt a megítélésekor.

De ha egy átlagos, szép nőnek volt sok pasija az k*rva.


Én ezt tapasztalom, hogy ez a vélemény általában. Vagy ez nincs így?


2020. nov. 19. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy világsztár is az... szerinted ki akarna egy olyan nőt valójában, akinek nem csak megvolt a fél világ, de az egészet alaposan dokumentálták is a bulvárlapok. Köszi, de nem
2020. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nekem egyáltalán nem lesz vonzóbb egy nő attól hogy sok vagy kevés kapcsolata volt.A világsztár nők egyébként is túl vannak nyomva.Egyáltalán nem olyan szépek átlagban mint ahogy be vannak állítva.Nekem ismerősi körben is van olyan, akit őszintén szebbnek gondolok mint mondjuk egy agyonsminkelt Ariana Grandet vagy Selena Gomezt.Egy nő nem attól lesz vonzó, hogy hány kapcsolata volt vagy milyen a státusza.Ezeket csak fétises férfiak tartják számon.Sokkal fontosabb az őszinte mosolya, és a nyitottsága.
2020. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sztárokra azért buknak az emberek (már akik), mert sztárok. Híres színészekbe, énekesekbe is hányan szeretnek bele, közben azt se tudják ki ő, milyen ember. Ez ugyanolyan, mint a pénzéért, külsejéért, vagy pozíciójáért szeretni valakit - egy képzelgés, hogy ha ő velem van, ha őt megszerezhetem, akkor én is hatalmasabb... stb. leszek vagy az ő fényében vagy mert birtoklom őt - és igen, akkor megéri elengedni azokat a hibákat, amiket a "pórnépnek" felrónánk. Mint a sok partner vagy a drog vagy a bántalmazás. Nem is véletlen, hogy pont ezért nehéz "szegény" királylányok vagy királyfiknak eme csúcsokon tartós partnereket lelni.
2020. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lessz vonzó , mivel a média állítja be annak a rusnya egyedeket is..(´⊙ω⊙`)→
2020. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem k&@vázom egyiket sem. Szerintem a nő is ugyanolyan ember, mint a férfi és nyugodtan élhet a szexuális szabadságával. Mint férfi inkább sajnálni szoktam azokat a csajokat, akiket meghurcolnak 1-1 szám hallatán vagy egy rossz kapcsolatból való félrelépés miatt.

A nő nem tárgy, nem lehet "elhasználni". A szüzesség pedig nem érték, csupán egy állapot.

2020. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Utolsó így van, főként az utolsó mondat. Az erény nem a szüzességtől kezdődik.
2020. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi, mert az is-, ez is egy ember csak.
2020. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az átlagnő elérhető, egy világsztár pedig nem.
2020. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!