Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Mindennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Mindennél jobban szeretek egy lányt, de nem viszonozza semennyire

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval: van egy lány, aki már jópár éve tetszik, és ezt ő is tudja, hogy tetszik nekem. 2 hete túlzásba vittem és nagyon nyomultam rá. Ma kiderült, hogy nem esett jól neki egyáltalán és zaklatásnak vette. Kérdeztem, miért nem tiltott le, Ezt írta: "nem szerettelek volna megbántani" érzem, hogy szeretem ezt a lányt, viszont így az évek alatt, egyre jobban úgy érzem, hogy valóban semmi esélyem sincs nála, mégis szeretem. Kérdésem az, hogy mi tévő legyek, folytassam, vagy inkább hagyjam az egészet? Történethez az is hozzá tartozik, hogy nem csak irogatunk, legtöbbet személyesen beszélünk, voltam nála, ő is volt nálam. Szüleink tudnak arról, hogy udvarlok neki. Képes vagyok még várni rá a végtelenségig, hiszen ténylegesen szeretem. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2020. nov. 23. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Kérj bocsánatot tőle a múltkori miatt, és normális hangnemben beszélgessetek el az érzéseitekről. Ha pedig akkor is nemet mond, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert semmi értelme olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel.
2020. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen barátzónában vagy, ezt jelzi az, amit írt, hogy "nem akartalak megbántani". Mint pasi nem akar tőled semmit, viszont, ha továbbra is nyomulsz a szerelmeddel, akkor lehet a barátságnak is lőttek.
2020. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hanyagold, tedd félre, hátha megindul benne valami és akar majd többet. Ha meg nem, legalább véget vetettél a fölösleges önkinzásnak és találhatsz olyat aki viszont szeret.
2020. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!