Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete vagyunk együtt, de van egy tök jó ötletem, ami személyes is és hasznos is, azt megrendeltem már, de az kevés, kéne még mellé valami általános dolog is. Az viszont nem jut eszembe.

2020. nov. 29. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után bármilyen apró gesztusnak. Egy csoki, apró dísz, bármi. A figyelmesség a fontos. :)
2020. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Én annak örülnék legjobban, ha a barátnőm velem töltené a karácsonyt. (Bár nincs barátnőm.)


Viszont én például szeretem a erőst szóval nekem ilyen chili különlegességek is jók lennének vagy akár egy séf kés, mivel főzni is szeretek. Igazából inkább olyat adj amit tud használni. Ha mindenképpen cél valami kisebb általános dolog is akkor pedig olyat amiről te jutsz majd eszébe.

2020. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Három hete? Szerintem az lesz nagy ajándék, ha még karácsonykor is együtt lesztek.
2020. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell túlzásba vinned, úgy gondolom, elég lesz a személyre szabott ajándék is. Mondjuk én eleve utálok mindenféle ünnepet, és az ajándékokkal is csak zavarba hoznak.
2020. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kést ne ajándékozz. azt hiszi pszicho vagy:D
2020. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a kés nem jó ajándék.

Nekem nem kéne nagy dolog. Bármilyen személyes ajándék és együtt töltött idő.

2020. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

barátnőmre 1 szál semmiben. Mégis mi másra vágyhatnék 3 hét után?


Viccet félretéve.. inkább lelki dolgot kérek, ha tehetem mint fizikait.. pl amitől jobban megismerem, stb.


Bár ez én vagyok.

2020. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes kapcsolatban valami apróságon kívül szerinem minden gázul sülhet el, főleg, ha a másik szintén csak aprósággal készül.
2020. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb 8-9 hónapja ismerem, előtte barátok voltunk, meg elvileg ő már régebb óta érzett irántam valamit. Szóval 3 hete vagyunk együtt, de régebb óta ismerem. :D Én tudom, mit kapok tőle, és nagyon örülök neki, szóval nehéz lesz ugyanennyire jó ajándékot kitalálnom. :D
2020. nov. 29. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kora, hobbija? Nehéz ilyenek nélkül erre bármit írni, ha arra kérdezel, mit adj neki.

Itt hiába írják ezren, hogy ők minek örülnének, nem nekik adod. De ha már megvetted, akkor pláne mindegy.

2020. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!