Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
12 éve élek boldog párkapcsolatban. Életem első szerelme, én is neki. Minden szuperül működik. Viszont munkahely váltás során nagyon közel kerültünk egymáshoz az egyik kollégámmal. Kölcsönös a szimpátia köztünk, azt hiszem beleszerettem. Párszor találkoztunk munkahelyen kívül, de soha nem történt ölelés és puszinál több. Mi lenne szerintetek a legjobb döntés? Tanácstalan vagyok. Szakítsak a jelenlegi párommal és vágjak bele egy újba? Vagy felejtsem el az új srácot? Esetleg el kellene engednem mindkettőt? Magam sem tudok mit érzem, nem tudom, hogy nem akarok vagy csak nem merek kilépni a kapcsolatomból. Vagy az új srác csak a kezdeti fellángolás miatt izgalmas? Voltatok már hasonló helyzetben?

#Munkahely, szerelem, két pasi, szakítás, megcsalás
2020. nov. 29. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

12 éves párkapcsolatod a jövőjét egy oldalon, feltehetően egy csomó szánalmas idegen véleményére akarod alapozni? Oké.


Szerintem ennyi idő után, meg úgy eleve egy felnőtt embernek talán illene tudnia, hogy nincsen életen át tartó töretlen, mesébe illő szerelem, ahogy szőke herceg sem jön fehér lovon. Jó sok idő után, mindig ellaposodik kicsit a dolog, mindig unalmasabb lesz, hiszen ennyi idő alatt azért alaposan ki lehet ismerni a másikat. Viszont mit ad az alapos ismeret? Kiszámíthatóságot, biztonságot, bizalmat, támaszt, köteléket stb. stb. Na most ezt, ezt amit csak hosszú idő és kemény munka árán lehet elérni, kidobni egy izgalmas fellángolásért, egy homályos, bizonytalan kiszámíthatatlan jövőért, abban a korban amikor már azért egyre problémásabb normális párt találni, ha valami félre megy. Hát szerintem szimplán leírhatatlan butaság.


Szerintem az lenne a legjobb döntés, ha felnőtt létedre felnőttként viselkednél, nem pedig valami heves kis tinilányként, mert azok az idők már elmúltak.

2020. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem erre fogom feltenni a kapcsolatomat. Csak kíváncsi lennék, vadidegen emberek, hogyan látják a helyzetet. Mivel minden ismerős elfogult lenne valamelyik irányba, ezt csak kívülálló emberek tudják helyesen értékelni. Mindenképpen hasznos volt a válasz, köszönöm.
2020. nov. 29. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
En csak azt tudom, hogy mit nem kellett volna tenned. Nem kellett volna olyan nyitottnak lenni a masik nem fele, hogy beengedd ot a kapcsolatotok szintjere. Ez tovabb fokozta az amugy is meglevo zavarodottsagodat. El kene dontened mit szeretnel elerni, magadtol, az elettol, a parodtol. Addig nem lesznek jo valaszok.
2020. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden szuperül működik a kapcsolatodban, csak éppen nincs szerelem, 12 év alatt nem volt képes elvenni feleségül és nem csinált neked gyereket.

Számíthatsz még valamire ettől az embertől vagy csak kényelmes lakótárs akivel kellemesen eltöltheted a szabadidőd?

Lehet hogy az élet éppen adni akar neked valami szépet. Persze ésszel (is) kell dönteni. Nem mindig a hűség a megoldás szerintem.

2020. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!