Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne irjak ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne irjak ra allandoan?

Figyelt kérdés

Talalkoztam egy ferfivel, 3-4 het uzenetvaltas utan egyszer randiztunk, az o hazaban. Volt kicsi osszebujas, meg egy kis csokolozas.

Azota 1 het eltelt. Sajnos egymastol tavol lakunk, de azert megoldhato lenne a talalkozas, de a covid miatt is most eleg korulmenyes.

A lenyeg, hogy a munkara meg faradsagra hivatkozva mar nem kuld annyi uzenetet. Rakerdeztem sokszor, hogy ha velem van baja, inkabb mondja meg. De azt mondja, nem errol van szo, csak kimerult, de 2 het mulva mar nem lesz ekkora hajtas.

Most ott tartunk, hogy egesz nap nem válaszolt az uzenetemre, megfogadtam, hogy nem irok ra ma. De minden 5 percben ranezek a telomra, irt e. Ma megint rairtam, hogy mar nem is beszelunk? Arra se valaszolt (meg).

Szoval... Szeretnek bizni benne, mert szamomra o tokeletes, tudatni szeretnem vele, hogy reszemrol minden ok, de nem akarom, hogy zaklatasnak vegye, vagy tul sok legyek neki.

Jobb ha inkabb egyaltalan nem irok ra es megvarom mig lesz ideje ram, vagy adjak hangot a nem tetszesemnek?


2020. dec. 2. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hany evesek vagytok? Ne haragudj, de nagyon tapadsz. Annyira nem erdekled valoszinuleg, de ezzel meg rontasz is rajta. Egyszer talalkozatok, konyorgom.
2020. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hagyjuk már ezt 3-4 hét levelezés, első randin a lakására mész.. "mert szamomra o tokeletes"


Ébresztő!! Nem is ismered!


Amúgy meg legyen életed, hobbid!


Mondjuk az se normális, hogy nincs napi 10 perce rád.. munka ide vagy oda.

2020. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Csak érdekel.

Eléggé jelezted idiág h neked minden okés azzal h nőként ennyire erőlteted.

Nézd ha fele ennyire oda lenne érted, keresne, írna, hívna akárhogy is dolgozzon. Tudod arra van idő amire szeretnéd. Nem érzed megalázónak h nőként te tapadsz ennyire? Ha oda meg vissza lenne ő is azt éreznéd, és nem itt rinyálnál h még válaszra se méltat kb.


Adj hangot a nem tetszésednek? Szóval szted ha elkezdesz neki hisztizni h nem érdekled igazán akkor érdekelni fogod?

2het múlva már lesz ideje😂

Figyelj lehet h most fáj amiket írtam. Ne legyen igazam,de ebből semmi jó nem fog ki sulni. A legjobb az lenne ha tovább lépnél, annyi férfi van még. És egyszer talalkoztatok, nem ismered igazán, sztem többet belekepzeltel ebbe a férfibe mint amilyen.

De az írásod alapján valszeg ugysem fogadod meg a tanácsot, mert nagyon be vagy zsongva pedig jobb lenne ha nem foglalkoznal vele. Es keresnel olyat aki ugyanigy oda lesz érted mint ahogy te oda vagy most a masikert. Hát esetleg ha kivaros a ket hetet ird meg mi lett, de sztem mellekvaganyra vagy állítva. Nem lesz jo.

2020. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tökéletes pár egyik fontos jellemzője hogy KÖLCSÖNÖSEN erdeklődik. Ő tesz a fejedre
2020. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

🥺 Az agyam igazat ad nektek, de a szivem.... Az mar mas tema. 3 ev egyedullet utan, annyira orultem, hogy vegre van kit szerethetek. 🙁

Ha elveszit engem, az o vesztesege lesz.

Ma tuti nem irok ra. Lesz ami lesz. 😑

2020. dec. 3. 10:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy kis update, ha vkit erdekel...

Le lettem tiltva mindenhol.

Minden fele indoklas nelkul. Az egyik pillanatban a hetvegi talalkozast beszeltuk, a masik pillanatban meg mar elerhetetlenne valt az illeto az összes platformon.


Nem ertem az ilyen embereket! Ahelyett, hogy elmondana, hogynem ker belolem, inkabb letilt.

Na ezert utaltam meg az online ismerkedest mar evekkel ezelott. Most tettem egy kivetelt, a legjobbat mutattam magambol, teljesen belehabarodtam, es ez lett a vege. Es a leg rosszabb, hogy semmi magyarazat... 🥺😠

2020. dec. 5. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfuuhh...sajnálom. próbálj meg tenni rá magasról, és úgy felfogni, mekkora szerencse, hogy ilyen korán kiderült, milyen szuper gerinces ember!
2020. dec. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!