Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a fiatalkori nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatalkori nagy szerelmek megmaradnak örökre? Mi lesz azokkal az érzésekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az első komoly kapcsolatokra, olyan szerelmekre amikből hosszú kapcsolat nem lett, de egykor fontosak voltak egymás számára a felek.
2020. dec. 3. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emléke marad meg örökre.
2020. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Minden kapcsolat, minden szerelem egy-egy állomás, tapasztalat.

A negatív élmény is gazdagíthat.

2020. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De az mitől lehet, hogy már 11 éve nem vagyunk együtt az exemmel és mégis ha bárhol osszefutok vele kb 180 a pulzusom es zavarba jövök.
2020. dec. 3. 11:59
 4/14 anonim ***** válasza:

8 év után most ért véget életem első kapcsolata.

Kíváncsi leszek én is, el tudom-e valaha "felejteni".

De mégjobban érdekelne, ő rá fog-e jönni, mit veszített...

Azt az állapotot várom, hogy az előző mondatom már ne érdekeljen, szóval ne érdekeljen, neki jó-e vagy rossz.

Na, hát sajnos nem tudom, el fog-e jönni ez a pillanat, fogalmam sincs fogok-e tudni újra szeretni.

Nem akarok ebbe beleragadni, de nekem nem ezek voltak a nézeteim, hogy majd lesz más, mert ez az élet rendje.

Én sajnos úgy gondoltam, hogyha szeretek valakit, akkor azon dolgozom, hogy vele minden jó legyen, nem pedig mást keresek.

Sajnos ez egyoldalú volt, ez van.

Meglátjuk, mi lesz.

2020. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megvan mar 20+ eve. Erteken kezelem.
2020. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Néha eszembe jut az első nagy szerelmem, de csak emlék, és igazából már nem mozgat meg bennem semmit.

45F

2020. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éve nem feledem.
2020. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. 20 éves már ennek, mind a kettőnknek meg van a saját élete a másik nélkül.

Lezárásra az ő részéről nem került (hosszú és bonyolult sztori) , de tudom, hogy ő is úgy velem ahogy én vele, képtelenek vagyunk elfelejteni egymást.

Viszont nem akarnék már vele lenni, ahogy ő sem velem.

Érdekes kérdés ez.

2020. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Együtt lenni már én sem akarok vele, de mégis annyira megmozgat bennem valamit, pedig tudom hogy nagyon nem egyeznenek utjaink...
2020. dec. 3. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
3 éve..Úgy érzem soha nem fogom elfelejteni őt és valamennyire megmaradnak az érzések.
2020. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!