Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem 25 évesen egy kolléganőmbe, aki 15évvel idősebb nálam! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az egész történet úgy kezdődött, hogy elkezdtünk beszélgetni online felüleleten és kialakult egy kölcsönös szimpátia. Majd pár hét beszélgetés után felvetette, hogy lenne-e kedvem eltölteni vele egy hétvégét.... természetesen igent mondtam...

Sokat vártunk, tervezgettünk végül egy csodálatos hétvégét tudhatunk magunk mögött most.

A bökkenő az, hogy párkapcsolatban él, ami viszont tudtommal már az elejétől fogva nem működik jól és ennek az oka az intimitás hiánya. Mivel valószínűleg komoly hatással voltam rá (ezt abból szűrtem le, hogy azt mondta, hogy érzések alakultak ki benne az irányomba), most tartja tőlem a távolságot és igyekszik egyre kevesebbszer kapcsolatba kerülni velem. Volt már kalandom korabelivel, viszont annyira nem fogott meg, mint ő!

Teljesen beleszerettem és egy kicsit kétségbe is vagyok esve, mert nem kifejezetten hajlik a találkozóra, azonban amikor meglát akkor boldogan integet és mosolyog és sugárzik a szeme az örömtől! Eddig ütöttem a vasat, de nagyon nagyon finoman csak, hogy ne fojtsam meg a figyelmemmel!

Most az utóbbi két napban arra szántam el magam, hogy teljes nyugalmat hagyok neki, hogy megszülessen benne, hogy mit is szeretne. A félelem bennem van, hogy maga mögött hagy, pedig tudom, hogy 25évesen nem kéne rettegnem attól, hogy egy 40éves nő elfelejt. Úgy érzem, hogy soha nem volt ennyire intenzív szimpátia az életemben egy nő irányába, pedig már 2 komoly szerelmi csalódáson túl vagyok és ezek mellett több nő is megfordult az életemben. Most mégis megtörtnek érzem magam, mert nagyon szeretném az ő társaságát élvezni.


Elnézést, ha hagytam kérdőjeleket a válaszolók fejében, de nagyon rögtönzött ötlet volt, hogy itt kérjek tanácsot! Talán nagyjából tiszta a képlet!

Szeretném egyaránt nők és férfiak konstruktív jellegű tapasztalatait/válaszait olvasni!


Előre is köszönöm! :)



2020. dec. 10. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"A bökkenő az, hogy párkapcsolatban él,ami...... nem működik jól és ennek az oka az intimitás hiánya...."


Pontosan errol van itt szo. Nincs kedve eldobni minden mast, de ha szexre van szuksege akkor arra talal valakit. Valoszinuleg egy olyan norol van szo, aki csak ugy elvezi a szexet, ha van nemi erzelmi alapja. Ez koztetek kialakult, megkapta amit akart es ennyi volt. Az sincs kizarva, hogy fel attol, hogy beledszeret es akkor tovabb bonyolodnak a dolgok.

2020. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Munkatárssal, SOHA, nem kezdünk!!! ALAP!!!
2020. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Igen, munkatárssak soha. Az meg külön durva, hogy a nő 15 évvel idpsebb. Még ha fordítva lenne, talán oké. De itt a nő beteg lehet, ha a fiával kezd szinte...
2020. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

A 3.-nak csak félig van igaza!


A 15 év nem számít. A közös melóhely viszont igen.

2020. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak én még értelmes nőnél ilyet nem láttam (jogásuok között dolgozok, 80% nő) h 15 évvel fiatalabb fiúval hetyegjen (max 5, de inkább mindegyik vele egykorúval vagy pár évvel idősebbel szokott). Ez beteges.
2020. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5.-nek.


Neked.

2020. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Én most 37 vagyok és rendre a 8-10 évvel fiatalabb pasik akarnak összeszedni.



Szerintem hagyj időt hogy átgondolja a dolgokat. Lehet hogy gyerekek, ház, hitel, megszokás. Bonyolítja a dolgokat.

2020. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs azzal, hogy munkatárs. Nagyon sok pár jött össze munkahelyen. (Ráadásul ma már nem 40 évet húzunk le ugyanott.)

A baj a korkülönbség. Egyértelmű, hogy oda meg vissza van tőled, de nyilván ő sokat veszíthet. Neked lenne pár jó éved vele, de neki ezért a biztos hátterét kéne feláldoznia, egy olyan kapcsolatért aminek nyilvánvalóan hamar vége lesz. Ő meg marad egyedül,esetleg nevelheti a gyerekeit egyedül, stb. Szerintem max a szeretői státuszt tudod visszaszerezni.

2020. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem hagyj neki egy pár hónapot hogy eldöntse hogy akar e tőled bármi komolyabbat. Tudasd vele hogy komolyan gondolod és előbb utóbb el kell döntenie hogy otthagyja e a férjét miattad vagy nem, (ami nem kis dolog). Neki ez így kényelmes helyzet mert nem kell semmit feláldoznia az életéből, neked viszont körülötte forog az életed, szóval el kell döntenie. Ha nem, akkor neked kell lezárnod mert csak szenvedni fogsz hosszútávon, ha igen, akkor boldogok lehettek együtt még akár 8-10 évig is (de nem örökké! feltéve ha te akarsz gyereket). Én 28 vagyok és a barátnőm 48. Boldogok vagyunk együtt de mindketten tudjuk hogy nem fog örökké tartani.

Aki azt mondja hogy a korkülönbség akadály, ne hallgass rá. Aki azt mondja hogy munkatárssal nem szabad kikezdeni arra se érdemes hallgatni, főleg hogy munkahelyet bármikor lehet váltani ha kellemetlen a helyzet.

2021. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? Eltelt azóta 3 év.
jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!