Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel már 6-7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már 6-7 éve nem sikerült megismerkednem. Írjak rá vagy mit tegyek? Visszaírna?

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdődött bejelölt facen aztán belájkolta a képeimet. Én is belájkoltam neki mert nagyon szimpatikus meg gyönyörű nő még most is. Véletlenül kitöröltem az üzenetet, amikor rámírt így nem írtam neki vissza. Rá két évre akkor már a gimiben végzős voltam az osztálytársamtól kérdezte milyen vagyok hogy nézek ki előben és a fiú osztálytársamon keresztül akart velem találkozni így rávettem hogy hívjon fel és vegyen rá hogy menjek el a gimibe, de én azt hittem az osztálytársam csak szivat ,mert nem mondta ezt az egészet a telefonba csak azt hogy menjek el és úgy voltam vele senki nem akar velem találkozni. Nem mentem el, majd csak hétfőn de akkor már nem volt ott. Majd rá két évre okj-s tanfolyamról sétáltam a buszhoz és kiabálták a nevem. Arról fogalmam sincs hogy tényleg ő volt e.

Viszont azóta megint eltelt 2 év és most valamiért próbálom összerakni az egészet lehet hogy a túl komplikálás miatt gondolom ezeket. Jelenleg férjnél vagyok szeretem a férjem, de a barátja szeretnék lenni ennek a lánynak mert nekem fontos és úgy érzem hogy akarom őt. Kérlek titeket olyanok válaszoljanak akik nem gúnyolódni akarnak, mert az élet kiszámíthatatlan és olyan váratlan fordulatokat hoz amit nem lehet fel fogni sem. Ezért nem akarom még egyszer elszalasztani a lehetőséget ha szerintetek még van, mert rövid az élet.


22/L



2020. dec. 11. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"akarom őt"

Milyen értelemben? Csak jó barátnőnek vagy...?

2020. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre nagyon nehéz választ adni. Sokat gondolok rá és emiatt nagyon keveset alszom is. Nem rég láttuk egymást futólag személyesen is gondolom amiatt kezdtem el agyalni az egészen. Ha nem ilyenek lennének a körülmények akkor szerintem akarom őt.
2020. dec. 11. 06:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg a face-n, hogy emlékszik-e még rád, egy suliba jártatok, mi lett vele?...
2020. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jártunk egy iskolába csak akkor éppen edzés miatt volt ott. Szerinted nem nevetne ki vagy gúnyolna ki másnak amiért barátkozni akarok vele?
2020. dec. 11. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak röviden írj rá, és ne részletezd túlzottan. Azért azt megemlíteném, hogy ne haragudjon, annak idején vissza akartad j., csak zavarba jöttél, mert ez történt... És emiatt máig bűntudatod van.

Ennyi.

2020. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget
2020. dec. 11. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
En is megerositem, keresd.
2020. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!