Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy cigány fiú-mag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy cigány fiú-magyar lány kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
A lánynak mennyire kell át vennie a szokásokat? Igaz, hogy a cigány férfiak nem tudnak 100%-osan megbízni egy nőben?

2020. dec. 11. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Ne általánosíts légyszíves!

Miért ne működtetne?!

Nekem magyar fiúként minden álmom egy olyan roma lány aki őrzi a hagyományokat stb.. De ők egymás közt választanak.

Igen működhet

Ha nem beás oláh akkor nincs hagyomány, ahogy nálunk magyaroknál sincs meg a felvidéki, Matyo hímzéses hagyomány stb

2020. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Saját tapasztalat alapján igen, igaz, ő félig roma és nem úgy nevelkedett, tehát a szokás-dolgok nem állnak fenn
2020. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ!
2020. dec. 11. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon általánosítasz a kérdésedben. Ez mindig egyénfüggő. Attól is függ, ki milyen mintát hozott magával, milyen a családi háttere stb.
2020. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

A kulturatok azonos? A csaladi hatteretek azonos? A csalad felepitese,szereposztas azonos? .... ezek koltoi kerdesek....


Szerintem nem tudod,h ott az egesz csaladot neked kell 0-24 oraban kiszolgalnod,mosni fozni takaritani az egesz csaladra,ha osszekoltoztok?? Egy szolganak teki tenek. Es meg ehhez elveszik mindenek,h anyagilag is fuggj toluk.


Az udvarlas a beetetes szakasza. Aztan jon a fekete leves.

2020. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nekem több roma barátnőm is volt van. Ők hagyomány szerint élnek. Ilyenek a cigányok . A nő csicska, főz, takarít, mosogat, szül, teljesen becsicskul, az ember meg dógozik, és dirigál.
2020. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokan azt hiszik , hogy minden cigány ugyan olyan ,pedig lényeges különbség van a nevelésben illetve a szocializációban ember és ember között . A rémhírekkel ellentétben nem minden cigány hallgat cigány zenét , dikezik ,köpköd, ordibál, artikulálatlanul beszél,kattant agyú , pörkölt zabáló stb..
2020. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak hagyományőrző cigányok vannak.
2020. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mephisto19Iris19 ***** válasza:
0%
Szia en is beleszerettem egy felig roma fiuba es en magyar lany vagyok szerintem tok rendesek ez a cigany fiu dolgozik egyetemre jar kozbe bulizik de tok rendes meg cuki es egyszer azt akarta h mutassam meg a mellemet de az anyja raszolt h hagyja abba es abbahagyta es tok rendes ez a fiu
2020. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mephisto19Iris19 ***** válasza:
0%
Nemtudom miert akarta azt h mutassam meg pedig skinkbe voltam 😅
2020. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!