Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hosszútávú egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávú egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom az exe mellett kezdett el velem ismerkedni. Szakítottak, de csak azért (szerintem), mert a párom lebukott. Nekem azt mondta, hogy szingli.. Miután kiderült, hogy velem isnerkedik, azt mondta, hogy már akart erről beszélni az exével és el akart költözni. Valamiért mégsem lépte meg magától..

Azóta összejöttünk, de kicsit aggaszt ez a dolog, hisz mielőtt mi "hivatalosan" együtt lettünk volna, 1-2 nappal előtte még vele volt, vele élt, nem beszélt rólam, stb..

Szerintetek túl van az exen? Lehetnek őszinte érzései irántam? Elég régóta voltak kapcsolatban, így ez kicsit aggaszt..


2020. dec. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami egyenes pali. Hazudott neked is, az exnek is. Valszeg nem az elsö és nem az utolsó kamuja volt, neked kell eldönteni, hogy akarod-e ezt magadnak.
2020. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exén már túl van, de rajtad is majd ugyanolyan gyorsan lesz túl, amikor megun és téged is garantáltam meg fog csalni. Ha azt hiszed egy ilyen takony jellemű ember majd veled kivételt tesz, akkor nagyon el vagy tévedve, de ha van gyomrod egy ilyen szar emberhez akkor további jó álmodozást, meg fogod érdemelni azt amit majd kapsz tőle.
2020. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy sosem jó egyikből a másikba ugrani. És itt még az is hozzájön a dologhoz, hogy nem volt veletek őszinte.
2020. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus redflag. Ha neked belefer, akkor csinald, majd megtanulod, hogy vannak olyan dolgok, ahol meg kell huzni a hatart.
2020. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a csajnál élt, tehát biztos lehúzós is.
2020. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Készülj rá, hogy veled is hasonlóan fog eljárni. Mikor már nem olyan a kapcsolat, elkezd ismerkedni és egyszer csak lelép egy másik csajhoz. De ne aggódj, mert a leírásból lejön, hogy hazudós is, szóval majd csak a végén derül ki, addig meg dúlhat a love :D
2020. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt fogja tenni veled is.
2020. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt mondta, hogy szingli.. "


Tehát neked is hazudott.


Aki ad magára valamit, van önbecsülése, kirúgja.

2020. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. dec. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!