Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két hónapnyi kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapnyi kapcsolat után milyen névnapi meglepetéssel készüljek férfi részére?

Figyelt kérdés
Két hónapja alkotunk egy párt, ezen a héten az én névnapom volt, meglepett egy hatalmas virágcsokorral. Én annyira nem szoktam nagy feneket keríteni ezeknek a dolgoknak, ezért tanácstalan vagyok, mivel lehetne ezt a kedvességét viszonozni? István, édesapám is István ezért mi aznap a családdal tartunk egy ebédet, ezért aznap sütés, főzés is kilőve. Várom ötleteiteket!

2020. dec. 16. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Szex a legjobb 😅
2020. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és a párod is ott lesz ezen a közös családi ebéden? szerintem bőven elég, ha ott felköszöntöd, esetleg egy ital vagy desszert amit szeret, vagy egy könyv, esetleg megsütheted előtte a kedvenc sütijét:) biztos értékelné
2020. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy üveg jobb fajta ital. Esetleg próbáld kipuhatolni az ízlését (édes vagy száraz vörösbor vagy fehérbor, vagy tömény, abból is ezerféle van, netán édes vagy száraz pezsgő stb.). Ha nem vagy járatos az italok világában, kérd apukád segítségét.
2020. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Combfix
2020. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lesz szex minden bizonnyal 😄 de persze ez se rossz tanács. Majd kötök magamra egy masnit is 😄


Másodiknak, pedig örülök hogy írtad az alkoholt, arra gondoltam én is első sorban, mert előtte lévő nap az ő családjánál leszünk egész nap, anyukája pedig cukrász, lesz bőven sütemény, nem akarok vele háborút indítani, nem tudom hogy venné a lelke ha én is neki állnék sütni, jobb még a lelki békesség. Úgyhogy eddig az ital a nyerő 🙃

2020. dec. 16. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
2.vagyok, szerintem az nem lenne háború,ha te is készítenél sütit :D aki ezt rosssz néven veszi annak baj van a toronyban :D de persze az ital is megfelelő
2020. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Alkohol??

Akkor hogy fogja vezetni az X5m-t?? 🤣


Férfiként mondom hogy kevés lesz az az ebéd.. Vegyél neki valamit.. Vagy egy egyedi póló amire mindig emlékezni fog...

2020. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Csak én gondolom úgy hogy két hónap után ezek még korai dolgok?
2020. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Egy üveg bor szerintem belefér. Végül is ő is kapott névnapjára egy virágcsokrot.

Amit 7-es írt, azzal én se értek egyet.

2020. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7es 2 hónap után én se vágyok egy olyan ajándékra amire mindig emlékeznék, az majd később.


Kedves 8as, de ezek korai dolgok, de mint írtam engem is meglepett névnapomon egy virágcsokorral, ezért úgy hiszem illetlenség lenne, ha én nem viszonoznám.

2020. dec. 16. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!