Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők, ti hogyan hivatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti hogyan hivatkoztok a párotokra, ha másoknak beszéltek róla?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Barátom
Párom
Pasim
Férjem
Uram
Vőlegényem
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a keresztnevén hívom, de leggyakrabban a barátom és párom közül mondom valamelyiket. Ha ő is ott van, akkor viccből valamelyik becenevén.
2020. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyannal beszélek, aki őt is ismeri, akkor a keresztnevén. Ha az illető nem ismeri, akkor "párom"
2020. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Stádiumtól függ :) Leginkább a keresztnevén hivatkozom rá annak, aki ismeri. Aki nem, annak amíg csak jártunk, addig a barátom/lovagom/pasim volt, amikor összeköltöztünk, a párom lett, amikor eljegyzett, a vőlegényem, amikor megházasodtunk, a férjem/uram, amikor elváltunk, az ex(férj)em.
2020. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Kevés szótól ráz ki a hideg, de ezt a listát hatalmas fölénnyel vezeti nálam a “párom” szó. A zokninak van párja, nem az embernek.

Ebből adódóan nyilván a “barátom” szót használom.

2020. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az uram szó készít ki...
2020. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
En hazassag elott a parom szot hasznaltam, mert a barat szo nekem baratsagot jelent, es mert idosebbek vagyunk, ez a szo ennyi idosekre valahogy hulyen hangzik. En sem szerettem, de megsem olyan, mint a gyerkoc meg pocaklako. Ez a szo egyszeruen hianyt potol.
2020. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a barátom olyan tini stílusú. Én a páromnak szoktam hívni. Az uramtol meg a falra mászok. Nekem aztán nincs uram.
2020. dec. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Örmesterként utalok rá. (f)
2020. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
hú a "párom" szótól engem is kiráz a hideg
2020. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Akik idegenkednek a "párom"tól, azok mit javasolnak mit használjunk, ha a "barátom" nagyon kistinis hangzású, és még nem vagyunk házasok?
2020. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!