Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik egyáltalán hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán hűség?

Figyelt kérdés
Én azt látom ,hogy megbolondult a világ.

2020. dec. 18. 13:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2020. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Létezik. És döntés kérdése.
2020. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Soha egyetlen párom nem csaltam meg (és nem azért, mert nem volt lehetőségem)



F

2020. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

2/


Nekem sokszor azzal jönnek,hogy úgy is megcsalja az egyik a másikat ha nem előbb akkor utóbb.Meg annyira szabados lett minden bár lehet azért érzem ezt mert sajnos az internettel jobban rá látok mindenre meg sok olyan emberrel beszéltem a nete,akik inkább csak egyszer élünk és azt használjuk ki dolgot hirdetik.Bennem vegyes érzések vannak vagy inkább már zavarodottság de a megcsalást én sem szeretem.

2020. dec. 18. 13:32
 5/34 A kérdező kommentje:
Ja meg szoktak jönni a szövegek,hogy az egér is megunja ha mindig ugyan abba a lyukba fut be....
2020. dec. 18. 13:33
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Részemről létezik.
2020. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

@4: ez nem igaz!


Van egy relatív hangos, és látható kisebbség, akiknél valóban megy a fűve-fával, orrba-szájba, ahol mindennaposak az egy éjszakások, majd később a párkapcsolat megcsalással.



Ez kb a gimitől megfigyelhető már, aztán ez megy az egyetemistáknál, és persze, az a régeg aki eddig így élte az életét, az folytatja később is (nők, és férfiak vegyesen).


De összességében ez minden csoportban a kisebbség. Azért tűnik látványosnak, mert ők azok, akik szem előtt vannak. Arról senki nem beszél, hogy a baráti társaságomban 5-6 pár el van megcsalás nélkül, de arról mindenki tud, ahol mindketten orrba szájba csinálják a másik háta mögött.


Megcsalás mindig is volt, ez nem egy újkeletű dolog, de nem hiszem, hogy akár most, akár régen igazán tömeges méreteket öltene.


Sőt! Manapság a szabados világban sokkal könnyebb szakítani/válni, nincs is igazán sokszor szükség a megcsalásra, simán kidobod a másikat, úgysem vagytok még házasok, ha mégis, akkor nem szól meg a család, a falu, nem isten színe előtt köttetett, örökké tartó frigy minden fél évnél hosszabb kapcsolat, akar a fene megcsalással szórakozni, amikor kidobod, és mehetsz isten hírével.

2020. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
37%
a mesékbe igen.
2020. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy rendkívül összetett kérés, amit a lehetséges 4 közül bármelyik szemszögből vizsgálunk, mindig megközelítőleg egyforma arányban kapunk igen/nem választ.
2020. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
A lúzer pasik a hűségesek, meg a ronda nők. A nők eleve több szinttel maguk feletti pasit akarnak kapcsolatra. Ez csak annak az árán sikerül, hogy apsi agyba-főbe fogja csalni őket, hiszen a nagyon jó pasi más nőknek is kell.
2020. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!