Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van ilyennel tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ilyennel tapasztalata? Jól sült el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 vagyok, nyáron volt 10 éves érettségi találkozónk. A gimiben volt egy nagy szerelmem, de külföldre mentem egyetemre és nem ment a távkapcsolat. Szóval kb 10 éve semmit nem beszéltem a lánnyal, de az érettségi találkozó után hazakísértem és hát nagyon megvolt a kémia, nem igazán figyeltem semmit, csak az ágyban kötöttünk ki. Az “átmulatott éjszaka” után reggel elmondta hogy van két gyereke, egy 6 éves vegyes ikerpár, és hogy az elmúlt években voltak olyan döntései amiket megbánt (erről mesélt is), de a gyerekeket sosem fogja megbánni. Nos nyár óta randizunk és már a gyerekekkel is találkoztam néhányszor, meg a szüleivel újra 10 év után. Viszont picit félek hogy hogyan fog alakulni a dolog ha így belecsöppenek egy jól működő családba, mert a gyerekek születése óta nem volt komoly kapcsolata, és a gyerek se tudja hogy fogadnak majd egy “apát”. Mit gondoltok? Milyen következményei lennének a dolognak? Hogyan tudnám jól kezelni a helyzetet?

2020. dec. 28. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell hogy az apjuk légy, legyél inkább a barátjuk.
2020. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát... szép kilátások. 10 éven át nem érdekelted, most, hogy van 2 gyereke, hirtelen marha vonzó férfi lettél a szemében, főleg a külföldi tanulmányokkal a hátad mögött...


Megfogták a tökeid, ez van

2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh az ilyen ismerős, persze én nem estem ilyenbe bele, csak a haverom. Pénzt időt nem sajnálva, igyekezett tökéletes pár és apa lenni a gyereknek (ott csak egy volt) sosem veszekedett a párjával. Pár évre rá összeházasodtak. Aztán évekkel később, derült égből villámcsapás, a nő lelépett egy másik fickóval, miután mondhatni a haverom felnevelte a gyereket :D Nem mondom, hogy nálad is ez a helyzet, de gyanús nem? Azzal hogy lefeküdt veled meg is bolondultál érte. Nyitott szemmel járj. Az apuka is belerondithat a kapcsolatotokba, hisz nem a tieid a gyermekek, lényegében nem mondhatod meg mit hogyan. Sok sikert.

31/F

2020. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 és válaszoló. Ott írja h a tav kapcsolat nem ment, nem azért mert régen nem jött be neki a kérdező.


Amúgy nagyon kezdem unni az olyan válaszokat amikor egy gyermekes nőről próbálják lebeszelni a kérdező. Honnan tudjátok milyen az a nő? 6 éve egyedül neveli a gyerekeket valszeg el tudja tartani magát nem hinném a h a végzettsége miatt jönne össze a kérdezővel. . A másik, hogy akinek van gyereke az ássa el magát ne is akarjon párt vagy boldog lenni? Nem tudatjuk miért ment tönkre a kapcsolata a gyerekek apjával. Akiről azt se tudjuk h egyáltalán egy kicsit is a képben van e.


Kérdező legyél első körben a gyerekek barátja. Próbálj meg velük együtt programokat szervezni és külön is. 29N

2020. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: honnan tudom, hogy erre utaznak? Hogy pont abban a korban vagyok, amikor egy rakás kortársnőmnek szétment a házassága, és ott áll hitelen 1-2 gyerekkel, meg a gondolattal, hogy kellene valaki, aki besegít.


Tudod, milyen érzés, amikor nagyon jó munkával rendelkező, vállalhatóan kinéző (haja, én a karrierre tudtam fókuszálni, mert nem voltam a nagy parti arc, viszont így nem is nézek ki a piától és az éjszakázástól 10 évvel idősebbnek), szingli férfiként hirtelen 35 éves korom felett elkezdtek megjelenni azok a nők, akiet korábban ismertem valahonnan, iskolák, munkahelyek, baráti társaságok).


Valami miatt minden ilyen találkozás (akár véletlen, akár a csaj keres meg) úgy kezdődik, hogy "jaj, mindig annyira szimpatikus voltál, olyan jól megvoltunk, nem iszunk meg egy kávét"? És engem, akit soha egy nő sem próbát meg felszedni, de jellemzően nem is tartottak potenciális pasasnak, hirtelen jó partnerré válik.


Az első ilyen esetnél még büszke voltam magamra, elmentem a randira, kiderült, hogy a csajnak válságban a házassága, már válnak is, meg ott a két gyerek, de én olyan jó arc vagyok, meg látta a FB-on, hogy az unokaöcséimmel is milyen jól megvagyok...


Aztán lassan leesett.


Mamár csak röhögök rajta, amikor valamelyik velem egykorú csaj feltűnik, lestrapálva a sok éjszakázásról, oldalán a gyerekkel, és éppen felismeri azt, hogy a jó fej parti-arc férje mára egy rozzant alkesz lett, vagy apának annyira nem jó, mert a csajok hajkurászása még mindig jobban megy, mint a fürdetés, így azátn körbenézve hirtelen rájön, hogy én ilyen jó parti lennék. Sosem a nőket hajtottam, cserébe van életem, egzisztenciám, független vagyok, normális, milyen jó választás is lennék...


Persze, elhiszem, hogy nem csak azért jönne össze velem, hiszen eddig is milyen jól megvolt nélkülem, de valami miatt mégis ennek a típusnak hirtelen MOST lettem érdekes, nem akkor, mikor házasodni kellett, nem akkor, amikor gyereket kellett vállalni...


Nem zárom ki, hogy ennek a nőnek sem pótapának kell a srác, de azért a saját tapasztalataim alapján engedd meg kérlek, hogy erősen szektpikus legyek...


40F



(ui: egyébként alapjában véve hosszú, sok éves kapcsolataim voltak, szóval nem a megkeseredett incel típus vagyok, de ezeken a nőkön csak röhögni tudok, sajnos sok férfinek nem esik le, hogy itt bizony nem ő lett hirtelen annyira jó parti, hanem a hölgy körülményei változtak nagyon rossz irányba. Én maradok azoknál a nőknél akiknek korábban is kellettem)

2020. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az ember ízlése is változik aki régen nem tetszett az most lehet tetszik, és aki régen tetszett azzal most szoba sem állnék. Plussz azért a férfiak igencsak meg tudnak változni karmizatikusabb, ferfiasabb lesz valaki.


Nyilván neked kell tudnod h ki az aki csak a pénzt látja benned és ki az aki a személyiséged de ez igaz a gyermektelen nőkre is. Nem tudhatod h a pénzed kell nekik,vagy te. Azért mert valakinek gyereke van nem feltétlen keres eltartot, sőt még jobban meg gondolják kit enged a gyerek közelibe.

2020. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azért mert valakinek gyereke van nem feltétlen keres eltartot"


Nem, szerintem sem feltétlen keres azt... csak mondjuk 80-90%-uk.


És tudod, te sem nyúlnál bele egy zsákba, amiben 80% esélyjel mérgeskígyó van azért, hogy 20% esetben szerencséd legyen.


Akkor inkább keresel egy olyan zsákot, ahol csak a 10% pénzre hajtót kell elkerülnöd, mert a golddiggerek kb ennyien elhetnek.

2020. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!