Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem tényleg sosem múlik el? Volt olyan, akit esetleg újra egymás mellé sodort titeket az élet?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem kb. 7-8 éve. Többször együtt voltunk, de egyik sem tartott tovább 4 hónapnál, ez ment egészen 4 évvel ezelőttig. Valahogy nem igazán passzoltunk, mások voltunk. Plusz még nagyon "gyerekek". Viszont azóta egyáltalán nem beszéltünk. Nekem viszont azóta sem ment ki a fejemből, hiába próbálkozom. Szerintem nem is fog, mert eddig akárkivel voltam és azt hittem szerelmes vagyok, amikor rosszabb részek voltak a kapcsolatban, mégis magányosnak éreztem magam és olyankor mindig eszembe jutott. De amikor minden happy volt, akkor soha. Felnőtt fejjel sem látom másképp, mint tiniként.

Veletek volt már hasonló? Mi lett a vége? Hogy léptetek túl? Esetleg újra egymás mellé sodort titeket az élet?



2020. dec. 30. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Nagyon sokszor álmodtam vele, gondoltam rá, néha még találkoztunk is, olyankor úgy éreztem fülig szerelmes vagyok belé. Aztán ez valami oknál fogva elmúlt, munka miatt találkoztunk újra, de már úgy beszéltem vele mint egy régi baráttal. Azóta néhány üzenetet váltottunk messengeren, de ennyi. Viszont tényleg nem tudom mi változott, miért és mitől engedtem el, mint első szerelmet.
2020. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
De elmúlik előbb utóbb. Engem csak egy szeretkezésre sodort vissza hozzá az élet, kb egy évvel azután hogy szétmentünk, pedig akkor már egy másik kapcsolatban voltam.
2020. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. 2 honapig jartunk de en meg 4 evig szerelmes voltam bele... 5 evre ra megprobaltuk ujra a kapcsolatot... nem volt semmi erzes es szenvedely csak kinos kapcsolat... 1 honapra ra en vetettem veget ..

Ez volt az elso szerelmem. .


A masodik eset meg mindig tart .. 9 honapot volttunk egyutt de vege lett a kapcsolatnak mert melo miatt messzire koltozott. Most a covid miatt vissza jott es ujra kezdtuk. Kb 3 honapja vagyunk egyutt. Nem ugyan az mint volt, de nagyon orulok hogy vele vagyok.

2020. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha az első szerelmemre gondolok, egyszerűen csak...


😂😂😂😂😂😂😂😂

2020. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 megérte egyébként? vagy megbántad? örültél neki? utána mit éreztél?


#3 mit érzel? szerinted most működni fog nektek?


Ő is sokszor tett rosszat, de nem haragszom rá. Nem is jutnak eszembe rossz dolgok, csak az, amit éreztem.

2020. dec. 30. 16:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Megérte. Nem volt tervezve, csak úgy meglátogattam, mert barátok maradtunk. Éppen tusolni készült mikor odaértem, és utána valahogy egymásnak estünk. Nem tudom hogy mit éreztem utána, már elég rég volt. #2
2020. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok.


Nehez megmondani hogy mit erzek... szeretem de nem teljes szerelembol. Tobb pasim is volt miutan szakitottunk de mindenkiben csalodtam. O is figyelmetlen volt es kicsit onzo eloszor mielott szakitottunk volna de azota igyekszik nagyon.


Ha ujra akarod kezdeni vele probald meg. Ha nem mukodik akkor igy is fogod tudni par honap utan. Eloszor en is azt hittem hogy felejtos, de a vegen ugy voltak ok kap meg egy honapot a kapcsolat es azota felfele megy a dolog erzelmileg

2020. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3 Én csak álmodozom, ugyanis párkapcsolatban él. Magamtól nem is keresném.


Gondolom ez a vége. Érdekelt alakult e másoknál másképp.

De akkor igen! Ezek szerint sose lehet tudni.

2020. dec. 30. 16:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.


Szerintem attol fugg miert lett vege. Az elso kapcsolatomban sok problema volt es gyerekek voltunk. A 2.nal pedig csak az elethelyzet volt a gond... minden mas alakithato volt.

De ha ujra kezdodik egy kapcsolat akkot nagy ra az esely hogy nem mukodik rendesen vagy mar nincsennek ott az erzelmek. Szerintem probalj randizni es erezd jol magad... nekem az valt be a szakitas utan.

2020. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen. Gyerekkorom óta ismerem, később hosszú évekig reménytelenül szerelmes voltam belé (sok minden történt köztünk, de ő sose vállalt fel). Több évnyi szenvedés és új emberek kellettek ahhoz, hogy továbblépjek, míg egy nap végül belémhasított, hogy már nem is érdekel, semleges érzés, ha rágondolok. Még aznap este véletlenül összefutottunk elég ittasan, és lefeküdtünk... :) Utána megint fél évig utána sírtam.

Mára már rájöttem, hogy rajta sose fogok igazán túllépni, pont azért, mert ő volt az “elsô szerelmem”. Akárhány év után is találkozunk, mindig kihagy a szívverésem, és úgy érzem magam (úgy is viselkedek...), mint anno 15 évesen, amikor elkezdtem belezúgni. Ha magányos vagyok, ő kezd el hiányozni, ha van valakim, hozzá hasonlítom. Ha nagyon földhözragadtan akarok hozzáállni, ez végül is logikus, hiszen ő volt az első “tapasztalatom” a szerelem terén, tehát az agyam nyilván mindent rá alapoz.

2020. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!