Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet rendes párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rendes párkapcsolatom ha ha közben másba vagyok szerelmes de tudom, hogy az a hajó elúszott?

Figyelt kérdés

Már olyan 8 éves korom óta általános suliban szerelmes lettem egy lányba.

Gondoltam majd érettségi után elhívom valahova. :D

De 12.-ben kiderült, hogy már van barátja, és hagytam az egészet.

Miután vége lett a sulinak és elkezdtem dolgozni a személyiségem is megváltozott kb 80%-ban. Tudom mit hogyan kellet volna stb.

Barátnőm is van most akit szeretek mert csinos okos meg minden.

De mikor meglátom annak a lánynak a képét mindig elfog egy érzés ami nem szokott. Nekem ő kell. De közben tudom, hogy felejtős és hagyom.


A kérdés az, hogy lehet e úgy boldog párkapcsolatom szerintetek ha közben mindig másra vágyok valójában? Vagy ha így érzek akkor inkább ne is legyen?

Valószínűleg nem lesz hatással semmire a válaszoltok de azért érdekelne ti hogy gondolkodnátok ilyen esetben, avagy van e valaki hasonló cipőben.



2021. jan. 2. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Korrektnek kellene lenned a leendő pároddal és nem ilyennek kitenni. Neked fordítva hogy esne, ha tudnád, hogy másról ábrándoznak, miközben veled vannak?
2021. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Minden kapcsolatnak be kell futnia 1 hónap alatt:) Aztán már nehézkes a dolog.
2021. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem felejtetted el 10+ év alatt? Elég ijesztő. Ok, ha megnézed fura érzés fog el, ez nem idegen, ne nézegesd.
2021. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy illúziót őrizgetsz magadban. Engedd el és légy boldog, tedd boldoggá a barátnődet!
2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az a másik addig piszkálja majd a fantáziáat, amig meg nem kapod. valószínű, hogy van egy elképzelt ábrándképed róla, felvértezve olyan tulajdonságokkal, ami számodra nyerő, de a valóságban nem biztos, hogy így is van.

Nézd, ha gondolod, és ha úgy alakul majd az életed, ahogy, próbáld meg, de jelenleg ne legyél inkorrekt a pároddal.

2021. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél olyan nővel, akibe nem vagy szerelmes. Majd jön olyan, aki elfeledteti veled a régit.
2021. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a zene jutott erről eszembe:

[link]

2021. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért érdekes számodra az a nő, mert sosem kaptad meg. Közelebbről nem is ismered, szóval fogalmad sincs róla, milyen a személyisége, stb. Egy tetszetős pofi nem garancia semmire. De ha vagy olyan tökös, akkor engedd el a párodat, hajts rá a nőre, ha van valakije, ha nincs. Nem érdemes senki idejét sem húznod, a magadét sem. Vagy nagyon egyszerű, ne nézegesd. Ennyi.
2021. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
12 évig egy évfolyamba jártunk azért ismerem többnyire :3
2021. jan. 2. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Sokra mész vele, ha a jelek szerint ő nem nyitott feléd. Ez egy plátói szerelem, ami meg nem korrekt a jelenlegi barátnőddel szemben. Valamelyiket el kell engedned, bár én arra szavaznék, ami csak az álmaidban él. Vagy még jobb, ha mindkettőt és felnősz, aztán választasz egy olyan nőt, akibe szerelmes is vagy és tényleg ismered mindenét.

Ez az osztálytárs kb. olyan, mint mikor a tinilányok "halálosan" szerelmesek egy sztárba. A megvalósulási esélyei ugyanazok, mint neked ez.

2021. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!