Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme a szerelemnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek meg a hűségnek?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdést látok, ahol a pár szenvedő fele semmi rosszat nem követ el, szereti a párját, ápolja a kapcsolatát. A másik fél mégis hopp, szerelmes lesz másba.

Ilyenkor meg megy a biztatás, hogy hagyja el az aktuális párját.

Kérdem én, akkor mi értelme a szerelemnek? Engem 7 év után hagytak el. Bocsánat, esze ágában nem lett volna elhagyni az exemnek, ha nem jövök rá, hogy kifele kacsintgat.

Hogy "szerelmes" - e, azt nem tudom és már nem is érdekel.

De ilyen hozzáállással, amivel rengetegen vannak és felrúgják a több éves működő kapcsolatukat valami új miatt, hogy hihetnék abban, hogy valaha lesz valaki, aki majd nem hagy el? Mert szerintem ez döntés kérdése. Az exem sem volt tökéletes, de szerettem, elfogadtam, nagyon jól működtünk. A szívem - lelkem kitettem, mégsem volt elég. Soha nem hagytam volna el. Ő meg szánt szándékkal nekiállt társkeresőzni, mert "megunt".

Mert mi,, nem tudunk már újat mutatni a másiknak ".

Na, és akkor ezen az oldalon is ezt látom, hogy valaki fellángol, aztán x évente part cserél(ne). Én valami álomvilágban élek ezek szerint? Ha 1x találtam valakit, akit szeretek, tisztelek, becsülök, közös az érdeklődési körünk, tudunk együtt élni. Akkor miért hagynám el egy bizonytalanért?

Az ilyen embereket mi hajtja?

Hogy lehet így bízni bárkiben is?

Vagy ne is reméljem, hogy lesz valaki, aki hűségesen leéli mellettem az életét?


2021. jan. 2. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Evolúció. A pároddal maradsz, és felnevelitek a gyereket, aki a génjeiteket hordozza.


Egyéb ételme nincs, ezért is van csak az embernél szerelem.

2021. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos, nem szabad hagyni hogy egy kapcsolat szürke unalmas legyen. Valamivel mindig fel kell dobni egy kapcsolatot. Pl kirándulásokkal strandokkal színház, mozi, vagy bármivel nem szabad hagyni hogy ellaposodjon.
2021. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Hát... a szerelem és az élet természete a változás.

Fél-15 éves általában egy szerelmi kapcsolat.

Egy élet meg lehet 200 év is. Régebben voltak 2-3000 éves emberek is.

2021. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Jót kell választani, kibszni a szemetet és akkor jól fog menni. A szerelemnek és a hűségnek van értelme, csak a szar kapcsolatnak nincs.
2021. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Mai viszonylatban semmi, mert úgyis megcsalás lesz a vége.
2021. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az én kapcsolatom nem volt az. Sőt, attól tartok, nehéz lesz újra olyan embert találnom, aki mellett nem fogok unatkozni.

Mi sem voltunk tökéletesek, de ellaposodva.. Na az nem volt.

2021. jan. 2. 20:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig amiket tőle idéztél, az alapján el volt.
2021. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma már sok helyen olvasni és sok divatos coach is azt propagálja, hogy életszakaszokra válasszunk csak társat.

És minden nap "vizsgáljuk meg", hogy akarjuk-e még. Ha nem, akkor azonnal "váltás", mert nem tulajdonunk, hanem szabad ember.

Piaci szemlélet, mindent cserélj, kocsit, mobilt,ruhát, barátot, társat.

Semmi nem számít, csak, hogy naponta gondolj át mindent.


És ez még csak rosszabb lesz , sajnos !

2021. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha te a 2-es válaszoló vagy, akkor az említett dolgokat mind csináltuk. Sosem ültünk itthon, hacsak nem szakadt az eső. Intimitással sem volt gond.

A körülöttünk lévő párok meg kb csak otthon ülnek.

Én értem, hogy már újat nem tudtunk mutatni, na de unalmasak nem voltunk.

Az unalmast nem tőle idéztem, hanem gondolom, hogy engem megunt.

Nekem így is több dologra lett volna igényem, amiket sokszor csak a barátaimmal tudtam megtenni. Ő sokkal jobban elvolt itthon is, mint én.

Szóval ezért mondom, hogy ezekután én hogy ne adjam fel a reményt?

Pont nem az voltam, aki ült a babérjain és várta a csodát, hogy majd rendben marad a kapcsolat akkor is, ha nem teszünk bele semmit.

Neki úgy tűnik mégsem volt elég.

2021. jan. 2. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem tőle idéztél, akkor Ő mit mondott, mért hagyott el?
2021. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!