Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik képesek elutasítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik képesek elutasítani a másikat csak mert félnek az érzéseiktől, azokhoz mi a legcélravezetőbb megnyilvánulás hogy visszafordítható legyen az elutasítás?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit, ő is engem, viszont mindig csalódás érte csak az életében, valamint gyerekkorában a szülei szörnyen bántak vele, így említette már hogy nem tudja hogy kell szeretni (nem engem, hanem akárkit), viszont a megnyilvánulásai, tettei, szavai mutatják hogy szeret, csak sok a gát benne és szerintem túl "követelő" voltam vele, traktáltam hogy fejezze ki az érzéseit jobban, stb.. nagyon szeretem, ezt ő is tudja, de nem viseli jól ha "kényszerítik", hogy fejezze ki az érzéseit.

Röviden ennyi.


A kérdés olyanokhoz szólna akik bár szeretik a másikat, és a másik is őket, viszont a nehézségek, konfliktusok helyett inkább lezárják a kapcsolatot a jó érzések ellenére.


Mivel tudna a másik "hatni" rátok? Gondolom a követelő magatartás nem jó megoldás. De akkor? Ha kedvesen elmondja a véleményét? Vagy ha helyesel hogy hagyjátok egymást (remélve erre azt mondjátok ne)? Vagy mi? Hülye példákat soroltam itt fel, csak hogy érződjön hogy milyen jellegű dolgokra gondolok.


Felnőttek vagyunk mindketten. 46 éves az egyik fél, a másik 44



2021. jan. 3. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Semmi. Mi lenne, ha emelt fővel kezelnétek a visszautasítást és elfogadnátok a másik fél döntését, függetlenül attól, hogy mivel indokolja?


Muszáj ráerőltetni magad másra?

2021. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Ez csak duma. Nem kellesz neki eléggé. Ha kellenék, akkor mindjárt tudná, hogy kell szeretni.
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megoldani másik ember életét! Azt gondoltam, hogy 44 évesen ezt már megtanulja az ember. Tegye rendbe magát és utána próbáljon kapcsolatot kialakítani veled, vagy bárki mással.
2021. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyen személy.. mindenkivel így volt.


Amiért nem hagyom: mert szeretem és boldoggá akarom tenni, és nagyon szép élményeink vannak együtt..


Nagyon fáj hogy nem tudja kezelni az érzéseit

2021. jan. 3. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A tinikapcsolatok kategória nem itt vannak. Az ilyen szöveg nagyon gyenge. Ilyet csak kinjában talál ki az ember. Nem akar veled lenni, az ok teljesen mindegy micsoda.
2021. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egész életében nem tudta helyre rakni magát. Egy ismerőse mondta el hogy neki is mondott olyanokat, hogy nem tudja kezelni ha őt szereti valaki, mert nem érzi hogy lehet őt szeretni, vagy értékesnek tartani - ez egy példa, amiből az ő saját magával szembeni bizonytalanságára gondolok mint ok..
2021. jan. 3. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez viszont azt jelenti, hogy nagyon nagy ivben kerülni kell. Nem vagy te támogató csoport.
2021. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem tud szeretni általánosságban, azt nem nekem mondta/említette, hanem egy ismerősének, aki megosztja ezeket velem
2021. jan. 3. 20:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy elmondta az ismerős és nem neked kell rájönnöd évek alatt.
2021. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kerülni kéne igen, de én látom benne amit más nem lát! És nagyon szeretem.. Nagyon fáj ez, nem enged túllépni az érzés, hogy nem a személyemet utasította el, hanem ez van a háttérben. Nem egy hazug valakit kell elképzelni azt hozzáteszem, sem olyat aki szórakozik. Jó ember
2021. jan. 3. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!