Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek tetszik egy srác aki a pasijának a haverja. Szerinte ez teljesen normális mert nem fogja elhagyni a mostani pasiját csak tetszik neki meg vonzó számára. Elvileg a srácnak is tetszhet egy picit a barátnőm, úgy szűrte le. Mondtam neki szerintem ez nem normális, hogy szerelmes, kapcsolatban van és megtetszik neki más.


A kérdés tehát az hogy én gondolom jól vagy tetszhet más is és amég nem történik semmi addig rendben van?



2021. jan. 4. 01:28
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Vèlemènyt mondhat, abban nincs semmi kivetni való. Ameddig nem törtènik semmi, addig nincs semmi problèma. Tetszik neki, nyiltan kimondta, de lezárta az ûgyet. Lehet, hogy a pasi helyes, de ahogy kinyitja a száját, már nem is èrdekes tovább. Sok ilyen eset van. Nekem is tetszet egy motoros fiú, irtó menô szerelèse volt, jókèpûnek mondható, de ahogy megszólalt már nem nyerte el a tetszèsemet, bunkó volt a modora. Nem èrdemes ezen tovább agyalnod! Minden jót!
2021. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ők ismerik egymást, szoktak egy társaságban lenni rendszeresen. Gondolom ha bunkó lenne vagy nem lenne szimpi nem is tetszene neki.


Köszi a választ, de még egy kicsit “agyalok” rajta és várok több véleményt is, hogy mennyire normális hogy tetszik neki valaki más amikor szerelmes és kapcsolatban van, ráadásul a pasija barátja az a személy. Lehet attól még szerelmes meg minden? Nem voltam még ilyen helyzetben, így nem tudom, csak véleményem van ami persze egyéni. Igazából annyira áradozott róla, meg vonzónak nevezte (szexuálisan), hogy nem csak arról volt szó hogy aztmondta valakire hogy jó képű. De mentségére szóljon hogy hozzátette azt is hogy ettől függetlenül nem lesz semmi.

2021. jan. 4. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Damoklész kardja... Szerintem nem következetes dolog olyasmivel foglalkozni és olyasmin agyalni, amit abszolút nem akarsz megenni. És úgy gondolom, a megcsalás a vágynál kezdődik és ott, hogy valaki egy ilyen gondolattól nem érzi szarul magát, hanem még élvezkedik is.
2021. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy valaki kapcsolatban van, még nem lesz vak. 5 éve vagyok kapcsolatban, imádom vőlegényemet, de attól még tudom, hogy léteznek rajta kívül is helyes, rendes férfiak. Párat ismerek is. És? Nem álmodozom róluk, nem megyek randizni velük, és a beszélgetéseket sem hagyom haveri szintnél jobban elmélyülni.

A hűség döntés. A lehetőség hiánya, meg a gyermeki naivitás, hogy a partnerednél nincs jobb, nem az.

2021. jan. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer jártam egy sráccal, nagyon szerettem. Két évig voltunk együt, végig nagyon szerettem, de nem tudtuk megoldani a gondjainkat, végük emiatt hagytam el.

Na de közben, amikor kb 9 hónapja jártunk, elkezdtem valamit érezni az egyik osztálytársam iránt. Amolyan fellángolást. Nem tudtam kikapcsolni, volt és kész. Amúgy is egy társasságban mozogtunk, így sokat voltam vele, sokat beszélgettünk, de soha nem kerültünk olyan módon közelebb egymáshoz. Mivel szerettem a barátomat, és nagyon fontos volt számomra. A vonzódást az osztálytársam iránt meg, mint mondtam, nem tudtam kikapcsolni. Szenvedtem tőle. Annyit hagytam magamnak, hogy együtt lógjunk, és beszélgessünk, de csak hétköznapi témákról, semmi személyes.

Egyszer egy órára páros prezentációval kellett készülni, akkor kiharcoltam hogy a sráccal legyünk párban. Akkora egy szarjankó volt, hogy alig tett hozzá, de kihasználva hogy a tanár utál engem, úgy tett, mintha kb egyedül kellett volna összehoznia a prezit. Ki is ábrándultam. (24 évesen, okj képzés) Örültem hogy megszakadt a dolog. Soha nem történt köztünk semmi, és nem is érte volna meg nekem, mert nagyon fontos volt a párkapcsolatom. De ja, ha vonzódsz valakihez, azt nem lehet kikapcsolni, hogy lenne megcsalás? Valahogy át kell vészelni, és kivárni a végét.

2021. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben néha-néha előfordul, hogy a másik fél átkapcsol másra. Ha ellen tud állni a kísértésnek, akkor semmi baj nincs azzal, hogy más valaki is tetszik neki (csak nem legyen több, mint szimpátia). Nem hiszem, hogy van olyan ember, akinek a házastársán, komoly párján kívül ne tetszene más is. Ezt a tetszést nem szabad összekeverni a vonzalom szerinti tetszéssel!
2021. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hol éhezik meg csak otthon vacsorázzon. Meg amúgy is házi nyúlra nem lövünk.
2021. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy megtetszik neki valaki normális míg nrm történik semmo, hogy te a barátnőd magán életébe ásod bele magad az nem. Vajon mit szólna ehhez?
2021. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!