Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem lehet, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem lehet, vagy mi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Nagyon elvarázsolt. Folyamatosan csak ő jár az agyamban. Állandóan keresem a lehetőséget, hogy a közelében legyek. Szexuálisan is nagyon vonzódok hozzá. Irigylek mindent és mindenkit aki kapcsolatban lehet vele. De szó szerint. Szinte már betegesen. Irigylem a barátait, a kollégáit, a szomszédait, a bolti eladót akinél vásárol, a települést, hogy ilyen csodálatos ember él benne... Idáig egy beteges szerelem. Viszont egyszer eszembe nem jut a felesége, hogy őt irigylem, hogy átöleli, hogy hozzá megy haza, hogy mellette kel fel, hogy megcsókolja...Nem álmodozok vele kapcsolatról.

Ugyanakkor akarom testileg lelkileg. Ráadásul sajnos nem egy kislányos őrület, hisz lassan 40 leszek.


2021. jan. 4. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez akkor valószínűleg "csak" szexuális vonzalom, nem szerelem. Durva fellángolás.

Szerelemnél a kapcsolatot is akarnád.

2021. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint csak látásból ismered őt, de semmit nem tudsz a jelelméről.

Légy tekintettel a feleségére (családjára?), ne gondolkozz felőle, próbálj magadnak más személyében párt találni.

(Egy ismeretlenül is jóakaród - tanácsa.)

Ffi.

2021. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez egy igaz Szerelem a rèszedrôl! A fèrfiben nem tudom mi játszódik le! A leirásod alapján van felesège. Milyen viszonyban van a felesègével?
2021. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolónak írom:

Ha valaki (férfi, nő - mindegy) meg akarja csalni a párját, akkor a kiszemelt személynek mindig azt mondja, hogy sz@r a házassága. Az meg elhiszi...

2021. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es tévedés, nem mindenki mondja mindig azt. Van aki a legnagyobb szeretettel és tisztelettel beszél a párjáról és elismeri, hogy mégis felébredt benne a vonzalom.

1-eshez meg annyit fűznék hozzá, hogy 40 körül az ember a szerelembe már nem feltétlen érti bele a hétköznapokat: együtt kelni, feküdni, mosni rá, főzni rá, megszokni a családját...Ilyenkor már inkább az ünnepnapokra vágyik az ember. Akkor is, ha szerelem.

De ennyi idősen mind megtanuljuk, hogy nincs újrakezdés és ennyi idősen már nincs szerelem, csak megcsalás és az, hogy eldobható vagy, mint egy darab szemét.

2021. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4,

nem kételkedem abban, amit írtál, de szerintem ez olyan ritka, hogy elhanyagolható. Köszönöm a kiegészítést.

2021. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező? Mi történt azóta?
2021. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem is akartam, hogy történjen bármi is. Csak nem tudtam/tudom megérteni ezt az érzést. Mindig tudtam, hogy szerelmes vagyok vagy csak kívánom a férfit. De itt nem. Nem tudom, hogy ez szerelem vagy valami irtózatosan erős és szélsőséges szexuális vonzalom, vagy tisztelet/felnézés/rajongás/bálványozás szexuális vonzalommal párosítva, vagy mi. Mindenesetre soha többé nem akarok ilyet átélni.
2021. jún. 21. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz érzés volt? Vagy csak a sok bizonytalan tényező zavart?
2021. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartam rossz érzéseket felidézni benned.

Minden jót kívánok neked!

2021. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!