Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan miért néznek ellenszenvv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért néznek ellenszenvvel egy magyar-roma párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a környezetemben de máshol is rossz szemmel néznek egy hasonló dologra. Főleg a szülőknél.

Miért lehet ez?



2021. jan. 4. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
én azért, mert a cigányokkal sok negatív tapasztalatom van.
2021. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább aggódnak, nem? Csak kérdezem.
2021. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet leírni, mert kibannolnak érte.
2021. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Mert a cigányok más kultúra. Semmi jó nem lesz belőle. Egyébkènt általànos tapasztalatom: agresszív, tolvaj, verekedős, hangoskodó, iszákos népség. Tisztelet a kevés kivételnek.

10 éves voltam amikor minden szó nélkül 2 felnőtt cigànyember megvert, eltört az orrcsontom, a bordám. Nem egyedi eset, mindennap zaklattàk a fehér többsèget, loptak amit csak megláttak.

2021. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak rossz tapasztalataim, de ez mind általános iskola..Az utcánkban sok roma él, egyikőjükkel sincs komolyabb gond, még csak nem is hangoskodnak. Az előző munkahelyemen is volt roma műszak, annak ellenére hogy keveset termelt némelyikük el lehetett lenni velük, mert amúgy normálisak voltak.
2021. jan. 4. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi utcánkban is sok roma él. Teljesen olyanok mint mi "magyarok". Van köztük akasztani való, s van aki teljesen normális ember. Mint mi.
2021. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

"Van köztük akasztani való, s van aki teljesen normális ember."


Ebben egyetértek, de az ARÁNYOK azok mások a mi esetünkben, már bocs. És valóban más kultúra, persze nem olyan leegyszerűsített értelemben véve, mint ahogyan a #4-es írja, de attól még van egy csomó nagyon problémás aspektusa annak a másfajta kultúrának, a modern civilizációhoz való alkalmazkodás szempontjából.

2021. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!