Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki elutasít, azt boldoggá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elutasít, azt boldoggá teszi, ha egyedül halok meg magányosan?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Aki elutasít, az magasról tesz rá, hogy élsz-e halsz-e, nemhogy egyedül vagy társaságban. Bocs, hogy ezt kell mondanom. Az elutasítás ilyen szempontból sosem személyes, nem azért van, mert rosszat akarunk a másiknak, hanem mert egyszerűen nem érdekel mint partner, és valószínűleg mint ember sem. A közöny nem tudom, mennyivel jobb vagy rosszabb a rosszindulatnál, de hátha ez segít.
2021. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

1-essel értek egyet.


Aki elutasít az sz**arik rá , hogy mi lesz veled.

2021. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Általában nem érdekli, ezért te se foglalkozz vele, hanem éld az életed nélküle.
2021. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden evben ossze fognak ulni azok, akik elutasitottak es olyan folyni fog a pezsgo. De ez titok.
2021. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4


Én már egyszer lebuktattam egy ilyen pezsgős bulit. Csomó ember ott volt, akik kikosaraztak. Gáz képeket mutogattak rólam, boldogok voltak és nevettek. Azóta komolyan veszem ezt.

2021. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak se sajnálatból, se szánalomból összejönni veled. Mindenkinek egy élete van, olyannal szeretne lenni, akihez vonzódik, akivel passzol, és akivel jól érzi magát.


Senkit nem érdekel ilyen szempontból, hogy egyedül vagy-e vagy sem.

2021. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Több férfit utasítottam el és egyiknek se kívántam rosszat. Ahogy az #1-es írta, egyszerűen nem érdekel.
2021. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak utálja az érzelmi zsarolokat.
2021. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt akit még sajnáltam is. De azzal egyikünknek se teszek jót, ha csak úgy lézengek mellette érzelmek nélkül.
2021. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erről szól. Hacsak nem szadista, nem teszi boldoggá, mivel nem érdekli a sorsod. A közöny nem = utálat.
2021. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!