Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelt kérdés
Mással van együtt, de én még mindig nagyon szeretem, hónapok teltek el, de nem jobb semmivel. Nem segít az idő. Mi kellhet még?

2021. jan. 6. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszűntettél vele minden kapcsolatot? Letiltottad mindenhol?

Én is ebben a cipőben járok.

Mióta nem látom sehol, könnyebb.

2021. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1#, én is hasonló helyzetben vagyok, de nem mindig oldható meg sajnos a letiltás, nulla kapcsolattartás, itt már pl. közös gyerek van :/ nem könnyű :(
2021. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez helyzetfüggő. Továbblépés!
2021. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szeretnék feliratkozni a tanácsokra. Ugyanebben a cipőben járok.
2021. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Sok szex mással.
2021. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek közös felügyelet alatt, lakás eladva, hitel visszafizetve, új kapcsolat. Ő lépett le, de most ő van egyedül. Nekem (sem) nem kell már.
2021. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én letiltottam, letöröltem mindenhol, kidobtam amiket tőle kaptam, hogy ne emlékeztessenek rá. Sokat beszélek barátokkal.

De még mindig nem jó, néha látom az utcán pl és akkor újra rajta agyalok :/ Szóval valami jó tanács még jöhetne.

2021. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem szeretném törölni, tiltani, kidobni a dolgait, egyszerűen csak el akarom fogadni, hogy mást szeret.
2021. jan. 6. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretted, még sokáig fájni fog, de az ídő igazán megoldja. Fájdalom után jőn az utálat, aztán jőn a nem érdekel érzés. Próbálkozz mással,menj kirándulni, utazgatni akkor hamarabb túl teszed rajta magad. Kitartást az ídőhöz.
2021. jan. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2021. jan. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!