Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki fél 11-kor rakja ki instára a reggelijét sok szmájlival, miközben a barátja 6-kor kelt, hogy 8-ra beérjen a munkahelyére?

Figyelt kérdés
Normálisnak tartjátok?

2021. jan. 7. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján semmi.
2021. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A kettő között mi az összefüggés? Most a lány is keljen fel hatkor teljesen feleslegesen?
2021. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszakás vagy szabadnapos semmit. Vagy ha olyan a munkarendje, melója, hogy nem robotol, de mégis megél kényelmesen önerőből.
2021. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?
2021. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Minek nézegeted az instáját, hm? Amit ő csinált az teljesen normális, amit te csinálsz az viszont az elmebeteg határát súrólja. Szakadj le róluk, akkor se kapod meg a pasiját ha beledöglesz.
2021. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik és nem is segít semmit otthon, csak rakosgatja ki a képeket, amiket nem is érdemelt meg.
2021. jan. 7. 10:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked ehhez mi közöd is? Egyébként ha a barátját nem zavarja, akkor semmi probléma nincs ezzel.
2021. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem te döntöd el ki mit érdemel meg és mit nem :D Undorító véglény vagy, milyen érzés, hogy még egy ilyen nő is többet ér nálad? :D
2021. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is ezt csináltam egy teljes évig, mert nem találtam szintemnek megfelelő állást. Közben a barátom dolgozott és nyögte a lakáshitelt. :)

Azóta már dolgozom én is, rendesen meg is fizetnek, mindent együtt teremtünk meg, szóval aki károgott volna rám, az már rég értelmét veszítette volna.

2021. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

Nem értelek.


Én például sosem lennék együtt olyan nővel, aki a reggeiljét posztolgatja instára (akkor sem ha dolgozik).


De te mégis vele vagy

2021. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!