Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki egyszer megutott az meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megutott az meg teszi többször is?!

Figyelt kérdés
Lanyok! A velemenyetekre lennek kivancsi (de fiuk is irhatnak) Ha a parotok egyszer megut, akkor mennyi az esely, hogy tobbszor is meg teszi? Vagy van aki igazán megbanja, es tobbet nem fordul elo? Szerintetek mi az, ami utan lehet még egy esélyt adni? (pofon, meglokes, ököllel utes stb)

2021. jan. 7. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Meg!

Először és utoljára üthetne meg valaki.

2021. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Miért ütött? Mert piás volt, vagy mert megöletted a babátokat? Nem mindegy!
2021. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Feltekenyseg miatt. Eleg feltekeny tipus.
2021. jan. 8. 00:00
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
"Feltekenyseg miatt. Eleg feltekeny tipus." Akkor meg fogja még sokszor tenni, hacsak le nem vágod a kezeit, vagy otthagyod!
2021. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Aki egyszer megüt, újra meg fogja tenni. Így kezdődik egy fizikailag bántalmazó kapcsolat. Az elejéén csak szóban, aztán lökdösés, majd ütés. Az első pár alkalom után még bocsánatot kér, sőt, talán sír is, hogy nem akarta, de hát kiprovokáltad. Később már nem fogja adni az áldozatot, bocsánatot se kér, csak lendül a keze ha valami nem tetszik. Én azt tanácsoloijm, lépj amíg tudsz. Pláne hogy írod, féltékeny típus.
2021. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha tényleg meg is csaltad akkor megértem, ha megüt, de ha ok nélkül féltékeny és mégis üt, akkor menekülj. Ha valaki nem bízik benned, akkor a féltékenység miatt elszigetel majd a barátaidtól, ismerőseidtől, bekorlátoz majd és ellenőriz, hogy magát nyugtassa, ha meg mégis menni akarsz valahova, akkor lehet újra megüt, mert biztos megcsalod. Ne engedd neki.
2021. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Igaz, hogy én pasi vagyok, de én is úgy gondolom, hogy igen, meg dogja tenni újra. De amiben biztos vagyok az az, hogy menekülj onnan, az ilyen patkányoknak a társadalomban sem lenne helyük.

Az meg szerintem non-sense, hogy bármelyiket is el kellene tűrni a felsoroltak közül. Ha egyedül nem megy kérj segítséget valakitől akiben bízol.

2021. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%

És az a plussz poén, hogy PONT a féltékenykedés miatt vágja haza az amúgy jól működő párkapcsolatát.

Kérdező: Nem akarom ismételni a többieket, de a saját érdekedben fuuuuuutááááás! Ez a legésszerűbb lépés. Tilt töröl puszipá. Ha meg nem ért a szóból, akkor egy pár fiúbarátodat kérd meg, hogy beszélgessenek el vele. Nem baj, ha elcsattan pár "hagymás-tejfölös". Bölcsebb aligha lesz tőle, de legalább tudni fogja, hol a helye.

2021. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
*plusz
2021. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy meg fogja még tenni, úgy tűnik neki ez a "konfliktuskezelési mód", féltékenykedésre meg bármilyen okot-indokot lehet találni.
2021. jan. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!