Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tönkrementem, árnyéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkrementem, árnyéka vagyok önmagamnak egy szerelem miatt, ami esélyt sem kapott, hogy beteljesüljön, mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban sírva könyörögnék, a másikban ordítanék, a harmadikban leütném, aki miatt nem valósulhat meg, a negyedikben kiugranék az ablakon és ez így megy napok óta. Nem alszom normálisan, nagyon fáradt vagyok. Csak rajtuk jár az eszem. Nem bírom, kivagyok ettől, de nem múlik el sehogy sem, semmi sem segít.

2021. jan. 9. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valamivel
2021. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmire nem tudok odafigyelni
2021. jan. 9. 11:55
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Okkkkké?
2021. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Xanax, aztan majd lehiggadsz.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj leszel elengedni és elfelejteni, mert rámész.


A szerelmet nem lehet kierőszakolni, ha nem kellesz neki, akkor tudomásul kell venni, bármennyire is fáj. Ha pedig kiheverted, továbblépni.

2021. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem valósulhat meg? Foglalt vagy mi?
2021. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, de sokkal jobbat érdemelne.
2021. jan. 9. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered, akiért oda vagy?
2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, jól ismerem, ő valamiért nem akar úgy észrevenni.
2021. jan. 9. 13:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy kapcsolatban nem biztos, hogy olyan a személyisége , mint ahogyan te ismered?
2021. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!