Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe pár éve szerelmes voltam de nem érdekeltem ezért kénytelen voltam lemondani róla és most a semmiből felkeresett és úgy tűnt hogy beszélgetni akar de aztán meg nem írt vissza pedig nem voltam nyomulós meg semmi. Így csak találgatni tudok hogy mi lehet az oka de ezen agyalok, mert úgymond felszakította a régi sebeket... Tudom hogy nincs sok értelme rágódni ezen de mi lehet az oka hogy felkeresett ha nem érdeklem? Arra tippelek hogy összeveszhetett a barátjával aztán eszébe jutottam.

2021. jan. 10. 00:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nok, talan sose novik ki. Szukseguk van a ferfi energiara, figyelemre, de igazabol nem akarnak toled semmit. Eljatszadoznak a gondolattal, bedobjak a csalit, hogy vajon meg mindig harapnal-e ra, es orulnek neki, ha igen. Egy darabig elvezik, aztan tovabblepnek. Celtalanok, nem tudjak mit akarnak, energiavampirok. Az ido rohan, egy eleted van, ne pazarold ilyenekre, aki kuka, az kuka. Nem lenne jo kapcsolat belole, en is kuldtem mar el ilyet, aki igy probalkozott, pedig ott korabban tobb is volt.
2021. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy szerelmi bánata van és most keres valakit, akibe kapaszkodhat. Vigyázz vele. Sajnos én is voltam ilyen állapotban, kapaszkodtam akibe tudtam, de semmi komolyat nem akartam tőlük, még akkor se, ha a lábamat is széttettem nekik. Annyi mentségem van, hogy mindig őszinte voltam és megmondtam, hogy mást szeretek és csak vígasztalódni akarok, csak szexre van szükségem. Ennek ellenére megbántottam őket.
2021. jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Unalomuzes, maganyuzes, random pasikra rauzenes. Sajnos van ilyen.
2021. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pár éve még elég fiatalka volt és abban reménykedtem hogy azóta hátha komolyabb lett de rájöttem hogy soha nem fog megváltozni, egyszerűen ilyen, ebből kiindulva a kapcsolat se lenne olyan soha mint amilyennek elképzeltem. Egoista és önző jellemre vall, a legjobb amit tehetek ha letiltom mindenhonnan és akkor nem tud feleslegesen fájdalmat okozni.
2021. jan. 10. 07:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Már csak arra lennék kíváncsi hogy ez mennyire tudatosul benne. Tudja hogy ezzel bánt és szándékosan csinálja vagy fel se tudja mérni?
2021. jan. 10. 07:49
 6/19 laszlo racz ***** válasza:
54%
dugdmeg rendesen aztan bekenhagy.
2021. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hidd el ha rajtam múlna nem itt tartanánk, de ahhoz vissza kéne hogy írjon először is...
2021. jan. 10. 09:18
 8/19 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Csak eszébe jutottàl, és meg akarta nézni, hogy mennyit vàlltoztàl! Ilyet szoktak csinàlni fiatal nôk, akik pasit keresnek, körbe néznek a régi ismerösöknél. Hàtha skad kedvûkre valò pasi.
2021. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jogos ha ezért haragszom rá vagy hibáztatom?
2021. jan. 11. 20:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Egyedül maradt. Gondolom aznap írt 30 pasinak, csekkolta a válaszokat, mazsolázik köztük, már talált mást. Majd a következő válogatásnál lehet egy körrel előrebb jutsz. Vagy lehet többet nem ír. Covid alatt alapból nehezebb ismerkedni.
2021. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!