Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy szeressenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Most jön a napi önsajnáltatás, gyerekek.

Nem szoktam ilyesmit kiírni gyakori kérdésekre, de gondoltam random ismeretlen emberek hátha másképp látják a világot mint én. 21 éves vagyok és engem sosem szerettek. Az első kapcsolatom egy olyan sráccal volt aki kb leszart és mivel nem feküdtem le vele méginkább leszart, szóval szakítottam. Aztán volt egy két éves kapcsolatom ahol össze is költöztünk.

Voltak problémák de mindig arra törekedtem, hogy megbeszéljük, mindig meg akartam oldani a dolgokat, fejlődni a másik mellett, a másikkal és arra kellett rájöjjek, hogy ő a hátam mögött más nőkkel szexchatel, aztán amikor még azon is próbáltam túllépni és megbocsátani azzal szakítottak, hogy nem vagyok elég vonzó.

Edzettem akkoriban, nem vagyok egy modell meg az arcom sem olyan szép mint sok lánynak, de nem vallom magam csúnyának sem, csak átlagosnak. Elhízva se voltam kb 14 éves korom óta.

A következő pár hónapos kapcsolatom meg azzal ért véget, hogy szakítottak, mert nem teszek meg eleget a kapcsolatért, holott minden szart tolerálni próbáltam meg megbeszélni a másikkal.

Nincsenek elvárásaim egy férfitól külsőt tekintve csak annyi, hogy ne legyen egészségtelenül elhízott vagy kórosan sovány, illetve legyen legalább átlagos arca.


Létezik olyan, hogy valaki csak egyszerűen nem szerethető? Úgy érzem bármit csinálok, bármennyire próbálok fejlődni emberként külsőleg, belsőleg az a másiknak nem elég.


Ha tudnátok valamit tanácsolni annak nagyon örülnék.



2021. jan. 10. 20:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Fura.
2021. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem van egy elméletem arról, ha egy lányt az édesapja nem imádott királynőként pici kora óta, ha nem volt meg az az apa-lánya szerelem, akkor az a lány felnőttként sem fogja tudni magából azt sugározni, hogy én egy szerethető nő vagyok és magát sem fogja szeretni és ha véletlenül mégis valaki beleszeretne, akkor se hinné el, hogy ez igaz.
2021. jan. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Rossz fiúkkal futottál össze eddig, éretlenek voltak.
2021. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tegnap elaludtam, erre visszajövök és azt látom, hogy idegen emberek értelmes vitát folytatnak az ellenkező nézőpontjukról :D ezt már szeretem. Aki leírta, hogy miért nem kell szeretnem magam ahhoz, hogy szeressenek, kb én is ugyanígy gondolom, de most, hogy az is kifejtette a gondolatait bővebben, aki szerint szeretnem kell magam hozzá, nos igazat tudok adni neked is. Talán a könnyebb utat választottam azzal, hogy máson keresztül próbáltam megszeretni magam. Nem tudom mennyire csináltam ezt tudatosan...
2021. jan. 11. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!