Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a barátnőm kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátnőm kell az összes pasinak aki nekem udvarol?!

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal aki odáig volt értem, aztán elkezdte barátnőmet követgetni meg nekem emlegetni. Ebből nem lett semmi. Aztán jött egy régi ismerősöm aki újra betalált, és elkezdett irogatni barátnőmnek hogy miújság vele meg jók a képei stb. Barátnőm szőke hajú én meg barna, ennyiben különbözünk, + én nem adom magam könnyen, szerencsére eddig ő is offolta a rámozduló kiszemeltjeimet. Ez engem eszméletlenül zavar, inkább nem is posztolok vele stb. mert úgyis betalálják a kiszemeltjeim. Mit tegyek? Visszajelzések alapján szép vagyok stb belsőmmel sincs gond. Miért nem szeret engem is valaki?

22/L


2021. jan. 11. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem lehet, hogy annyira "nem adod magad könnyen", hogy a srácok azt gondolják, hogy nincs nálad esélyük?


Általában fölösleges játszmázni, mert a férfiak többsége (főleg nem a top 10%) nem érti.

2021. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt rengeteg dolog lehet, amibe mi nem látunk bele és így értelmes választ sem tudunk adni. 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig az a jó, ha minél többet posztolsz vele, így legalább tesztelhetsz egy csomó pasit. Amint rámozdul vagy érdeklődni kezd a barinőd iránt, kuka. ennél jobb szűrőt nem is találhatsz. Akinek te kellesz, mert te vagy a zsánere, azt nem fogja érdekelni a szőke szépség.
2021. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

"én nem adom magam könnyen"


Az se jó ha nagyon játszod az elérhetetlen nőt. A pasik mindig affelé fongak menni akinél úgy érzik hogy van esélyük. Ha te olyan jégkirálynősdit játszol a barátnődön meg látszik hogy nyitottab meg csinos akkor persze hogy inkább őt keresik.


A másik dolog meg nem hiszem hogy ennyire ugyan úgy néztek ki hogy csak a hajatok színe tér el és ennyi. Szerintem ha küldenél képet azonnal látszódna hogy a barátnőd sokkal csinosabb. A nők a nők szépségét sosem tudják objektíven látni. Az én régi barátnőm pl a 10/10-es model csajokat is lerondázta akiket a pasik 99%-a szépnek találna.

2021. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, szívesen segítek, velem is ez volt. A barátnőm folyton dekoltált, derék és vagy hátmentes felsőben volt, de az én szoknyám szerinte rbancos volt, persze ő hordott helyette fenékmutogatós csípő shortot.


Szóval kihívóbban nézett ki, illetve a képein ügyesen tudott kihívóan pózolni, nézni, csücsöríteni, nekem meg minden képem rossz lett. Aztán ha élőben beszéltünk hárman közösen, vagy valamelyik férfi ismerősömmel ketten beszélt, mindig, de MINDIG előhozta, hogy ő szerinte milyen csúnya és mennyire nincs önbizalma, majd feljött az ő szexuális élete.. Szóval magára terelte az egész beszélgetést, aztán játszotta az ártatlant. Az első pasival, aki ezen átlátott lefeküdtem, összejöttünk, és szépen le is építettem a barátságot.


Komolyan, küldj képet, nagyon könnyen meg tudom mondani, mi a gond, de valószínű, hogy a barátnőd kihívóbban viselkedik, pózol, írogat, illetve sajnáltatja magát.


(vagy egyszerűen sokkal szebb nálad, de ilyen különbségek ritkán szoktak lenni)

2021. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban? Lyukra mennek a srácok, próbálkoznak nálad, nem jön össze hamar, így jön a következő ismerős csaj, a barátnőd személyében, amikor ő is offol, mennek tovább.
2021. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen amikor a rendes srácoknak nem adsz esélyt csak a felső 10 ezer kell! 25f
2021. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Van nálad jobb csaj te meg nehezen is adod magad.


Ha van egy betonút ahol lehet menni 90-el és egy földút ami saras és csak 40-el tudod végigszenvedni magad rajta, te melyiket választanád?

2021. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra ne vegyél mérget, hogy a barátnőd offolta a pasikat. Engem is és másokat is értek már meglepetések.
2021. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha hasonlóak vagytok alkatra, öltözködésre, akkor valószínűleg sokkal jobb a kisugárzása, mint neked.
2021. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!