Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már, hogy megfogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy megfogott valakinek a kitartó próbálkozása, akinek nemet mondtál és újragondoltad a dolgokat?

Figyelt kérdés
Sok kedves üzenet és ajándékok célt érhetnek lassacskán?

2021. jan. 11. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Viszont ismerek olyat, aki hosszú ideig udvarolt egy lánynak, aki hallani sem akart róla (más pasi után ment akkor), de végül beadta a derekát és most már több, mint 15 éve házasok.


F

2021. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
volt mar ilyesmi, igen, hogy sokat beszeltunk es megkedveltem kozben, pedig az 1. randi utan annyira nem is erdekelt, masodikat se nagyon akartam, aztan most meg lassan egy eve talakozgatunk.
2021. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálam nem. Ha érdekel a másik, akkor érdekel, ellenben ha nem, akkor a feje tetejére is állhat.
2021. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég egy napra egy kérdés kicsi lány? 😵
2021. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 17 éves voltam. De akkor rájöttem, hogy ilyen kapcsolatba nem érdemes belemenni.
2021. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha egyszerűen visszataszító számomra, nem vonz, inkább undorodom az illetőtől, akkor a feje tetejére is állhat akkor sem fog változni ez.
2021. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Később sem fog érdekelni
2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálam volt.

Először nem érdekelt sehogyan. Aztán mindig hívott valamerre, mentem vele, azt gondoltam barátok lehetünk. Egy nap úgy éreztem mintha szeretném és összejöttünk.

2021. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt ilyen, de a baráti körben van egy pár, ahol a srác két évig csapta a szelet a csajnak, mire az beadta a derekát. És legalábbis amennyire belelátok a kapcsolatukba jól megvannak, már 10 éve együtt vannak két gyerekkel és a hölgy sose volt az a szégyenlős fajta, ha gondja lenne a kapcsolattal tuti lépne.
2021. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Az első randira barátnőim löködtek el kb 🤣🤣

A másodikr se nagyon akartam elmenni, szintén barátnői nyomásra kapott csak a srác mégegy esélyt. Nem igazán jött be külsőre se, meg belsőre sem.


Ma már 5.éve nyúzzuk egymást, már a férjem, és van egy fiunk is :)

2021. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!