Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lettél már alkoholista elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettél már alkoholista elutasítás miatt? Miattad lett már valaki alkoholista? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki és semmi miatt soha nem ittam még egy kortyot sem. Azt csak azok szokták, akik egyébként is labilisak érzelmileg.
2021. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak nélküle vagyok labilis.
2021. jan. 11. 10:51
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem igazán a kategóriához tartozik a válaszom, de igen, lett. Édesapám letagadott hogy neki jobban menjen az üzlet, hogy befusson a karrierje. Számtalanszor közelítettem felé, mindig elutasított, nagyon szomorú voltam miatta. Feladtam a dolgot, most én boldog vagyok, ő pedig alkoholista.
2021. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alkohol semmit sem old meg.
2021. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz egy ember senki és semmi miatt alkoholista. Ha valaki alkohlista lesz egy másik ember miatt, az szerintem már rég latens alkoholista volt. Csak az az x vagy y dolog vagy ember tette fel az i-re a pontot nála. Az öngyilkosságról is ugyan ezt gondolom.
2021. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer voltam részeg életemben, amikor szakítás után úgy gondoltam, hogy az exemtől kapott Tatrateat el kell pusztítanom xD
2021. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettem.


És más sem lett. Ez csak egy kifogás azok számára, akik nem képesek megoldani a problémáikat, hogy ők egy másik ember, vagy egy esemény miatt lettek alkoholisták


Minden szenvedélybetegnek van valami szívszaggató sztorija, hogy ő miért nem is tehet az egészről. Pedig de!

2021. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már ittam szerelmi bánatomban, de nem vagyok alkoholista. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy tavaly hányszor ittam alkoholt. Attól nem leszel alkesz, hogy iszol a céges bulin, vagy a családi összejövetelen.


Vannak események/hullámvölgyek, amikor jó lesik inni egyet, de nem ettől lesz valaki alkoholista. Ez olyan mint a drog, vagy a cigi. Van aki kipróbálja, és nem kap rá, van aki egyből ráfügg.

2021. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerelmi bánat miatt egyetlen egyszer részegedtem le, de másnap reggel olyan bűn-ronda nő mellett ébredtem, hogy soha többé nem kockáztattam meg ilyet. Ettől eltekintve voltam alkoholista, de az menedzseralkoholizmus volt, még a Kádár korszakban.
2021. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!