Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes történetek, élmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes történetek, élmények arab-magyar kapcsolatról vagy házasságról?

Figyelt kérdés
Csak elméleti síkon kérdezem, mert érdekel a téma.

2021. jan. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem illik 100% ide, de szeretnem leirni. Belem zugott egy arab, akit en kedvesen visszautasitottam. Azt hittem megbeszeltuk es megertette, de nem! Hivatlanul megjelent nalam, amikor a randi partnerem eljott hozzam. Betorte az uveget az ajton. Nem nyitottam ajtot, de benyitott. Honapokig zaklatott, eroszakkal meg akart csokolni. Mindenfele leveleket irogatott. Megelegeltem a zaklatast es besetaltam a rendorsegre, feljelentettem. Valamit megneszelt, mert villam gyorsan visszatakarodott abba az arab orszagba, ahonnan jott. Ilyen gyava fergek ezek..Azota elvileg megint Magyarorszagon tanyazik, de gondolom talalt masik aldozatot.
2021. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1, ez is ide tartozik, köszönöm! Sajnálom a tapasztalatodat! Itt történt Budapesten?
2021. jan. 14. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Amikor visszautasitottam es ment a balhe, akkor egy kozos ismeros csaj nekem esett, hogy milyen szivtelen dog vagyok vele, holott milyen cuki ez a srac. Na vele is lezartam az ismeretseget. Ra 3 evre mentem az utcan es szembe jott velem ez a csaj. Leallitott es kerdezte, hogy vagyok stb. Aztan szoba hozta az arabot es ott bocsanatot kert tolem. Kiderult, hogy kesobb ot is ugyanugy zaklatta es tobbet akart tole.

En evekkel korabban probaltam neki elmondani, hogy az az arab nem normalis, de nem hitt nekem. Kesobb volt resze szemelyesen megtapasztalni, azt amirol beszeltem.

Lanyok/nok, inkabb masok hibajabol tanuljatok!

2021. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Azóta beszéltek újból azzal a lánnyal?
2021. jan. 14. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ami erdekes, mert ot kb. 3 evvel korabban ismertem meg, mint az arabot. Volt egy kozos targyunk egyetemen. Sajnos nagyon sokan probalnak jofejkedni es nyitni az ilyen mas kulturaju szemelyek fele, de rossz otlet. Elsore kedvesek, de az igazsag az, hogy nsgyon lenezik az europai noket. Ezt szemelyesen az arab mondta nekem, de mas helyzetekben is tapasztaltam ilyet. Azt hiszik, hogy itt konnyeden megkaphatnak barkit. Undorito.
2021. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen! De megértem az olyanokat akik egzotikus párt akarnak. Bizonyára egy indiai/latino is megfelelő és nem lesz olyan nagy kultúrális különbség
2021. jan. 15. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!