Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátként közeledett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként közeledett hozzám? Benne vagyok egy kihült kapcsolatban, a párommal csak a közös gyerekünk miatt maradtunk együtt. Már nem vagyunk jó ideje szerelmesek egymásba.

Figyelt kérdés
Az élet úgy hozta, hogy megismerkedtem egy nálam 4 évvel fiatalabb férfival, akinek nem volt se barátnője se gyereke, tudja rólam, hogy nem vagyok szerelmes a férjembe és hogy csak a gyerek tart össze minket. Nagyon vonzódom ehhez a fiúhoz, sztem ez abszolút lejön neki, sokat beszélgettem vele célozgattam rá, hogy nem vagyok boldog a férjemmel. A srácról tudni kell, hogy gyakran keresi a társaságomat. Ő kezdeményezi a beszélgetéseket, mégis megrekedtünk a csak barátok szinten. Totál elbizonytalanodtam hogy akkor most tetszem neki, kellenék e neki gyerekes anyukaként, vagy csak barátként néz rám. Nem tudom eldönteni. De mindig ő kezdeményezte a beszélgetéseket velem, de aztán nem lépett semmit. A férjemmel ismerik egymást, ez külön csavar a történetben, csak látásból nem barátok. Egy ideig nem találkoztunk.Nem sokkal ezelőtt újra találkoztam vele amikor elmondta, hogy összejött az exbarátnőjével akivel 2 évet voltak együtt,és már fél éve együtt vannak, ott helyben majdnem sokkot kaptam a hírtől. Majd benyögte, hogy nem bízik meg a csajban és szerinte lehet újra szakítania kellene vele. És ott kérdezgette, hogy én mit gondolok erről? Mit csináljon. Én teljesen leblokkoltam, hogy már fél éve van csaja csak nem szólt és nem tudtam mit mondani, hanem közöltem vele, hogy most mennem kell az oviba a gyerekért majd legközelebb beszélünk és otthagytam. Én most totál összezavarodtam. Oda jött hozzám tanácsot kérni, hogy mit tennék a helyében a csajjal. Azt mondta hogy szereti csak nem bízik meg benne, ezért nem tudja hogyan tovább. A csaj már férjhez akar menni meg gyereket stb... A srác tudja rólam, hogy nekem nagyon bejön akkor miért keresi a társaságomat??? Most miért mondta el hogy fél éve újra együtt vannak és hogy nem bízik meg a csajában de azért még szereti.Most azt érzem hogy totál benéztem ezt és csak haverként kereste a társaságomat. Mit gondoltok erről?
2021. jan. 14. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem tett egyszer sem olyat, ami többet jelzett volna mint "barát". Hogy tényleg észrevette-e amit mondasz, azaz nagyon bejön neked, az messze nem biztos, főleg hogy nem beszéltél vele erről sosem.


Összejött az exével, róla beszél, tanácsokat kér tőled. Elég egyértelmű hogy haveri/baráti szinten néz rád.

2021. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút csak havernak lát téged.
2021. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es, 3-as. Nem, nem tett semmit, de mindig kihangsúlyozza, hogy szerinte nagyon jó anya vagyok, csinosnak tart.A gyerekemhez szeretettel közeledik és mindig megállapítja, hogy kellene neki egy testvér. Sosem próbált megcsókolni, pedig lett volna rá alkalma.
2021. jan. 15. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver szerintem is.
2021. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Csak bátorít.

Mindegy, mennyire rossz a házasságod és ebbe mennyire avatod be az embereket. A férfiak ebben a felállásban vagy haverként vagy dugható rongyként fognak téged számon tartani. Lehet, hogy úgy tesz, mint aki megért, lehet hogy részben tényleg megért, de hidd el, a szemében akkor is csak egy k...va leszel. Hogy ez változzon és más minőségben is észrevegyenek, ahhoz el kell válnod.

2021. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne láss bele semmit. Nem ő lesz az, aki majd a fehér lovon eljön érted, és elvisz magával gyerekestül, mindenestül.

Ha gondolod írj privit, elmondom ott, hogy miért.

2021. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!