Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már, hogy nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy nyilvános telefonfülkéből hívtátok fel a titkos vagy nem titkos de elérhetetlen szerelmeteket, hogy hallgassátok a hangját?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ő ne tudja azt, hogy ki hívta. Tehát nem szólsz bele, csak hallgatod.

2021. jan. 17. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
2021. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez erősen psycho jellem szükséges. Innen már csak pár lépés az illető követése és megfigyelése és valamivel több lépés az emberrablás, hogy "mindig veled legyen" és "te csak jót akarsz neki".
2021. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a számát sajnos. :(

Első :DD

2021. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem vagyok pszichopata.
2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

😂

Ez soha nem jutott eszembe.

Ugye vicc?

2021. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez beteges.
2021. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindig is volt platói szerelmem, de ilyen még soha nem jutott eszembe. 😲 23/N
2021. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Igen, eszembe jutott. De ennek már NAGYON sok éve, és nem lett belőle semmi.
2021. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, max.kamasz koromban, de akkor se azért, hogy halljam a hangját. A cél az volt, hogy beleszólok, csak nem mertem😂Akkor meg nem volt mobil. De nem értem, ha már ilyen őrültséget csinálna valaki, miért nem a saját telefonjáról hívja névtelenül? Egyáltalán vannak még működő telefonfülkék?🤔

Amúgy egy exem csinálta ezt velem. Mondjuk ő beteg volt🤷

2021. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!