Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnál is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordul, hogy csak akkor boldog, ha vele van a párja??

Figyelt kérdés

Mi barátommal csak hétvégén találkozunk, akkor boldog vagyok, jól érzem magam, de mindig gyorsan eltelik és jön az újabb 5 nap munka, amikor nélküle kell kibírnom. Hogy "vészelitek" át?

22/l 24/f


2021. jan. 17. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát nálam is volt hasonló, hogy csak akkor voltam boldog, de ez régen volt, azóta meg nincs senkim ,szóval soha nem vagyok boldog.


Amúgy próbáld lefoglalni magad és eltelik pikk-pakk az 5 nap.

2021. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt társfüggőségnek hívják. Azért az beteges, ha nem tudod jól érezni magad, ha épp nincs ott.
2021. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A feleségem. 30 éve vagyunk együtt.
2021. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem éltünk együtt, 300 km volt köztünk hétköznaponként és csak hétvégente találkoztunk. Nyilván hiányzott, mikor visszamentem egyetemre, meg boldog voltam mikor vele voltam, de nem szűntem meg létezni önálló személyként. Tudok boldog lenni nélküle is. Nem szabad ennyire függeni a másiktól.
2021. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetertek kettessel es negyessel, ez beteges. ennyire nincs eleted, hogy mastol, masokkal nem erzed jol magad? vannak barataid?

a kapcsolatnak elobb-utobb ugyis vege lesz, szoval jobb ha errol leszoktatod magad, h csak vele vagy ‘boldog’.

2021. jan. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott velem ilyen lenni. Alapvetően mindig boldog, jókedvű vagyok, akár a párommal vagyok, akár családdal, barátokkal, munkában.. Nélküle is teljes mértékben létezem, jól érzem magam, de persze szeretek vele lenni nagyon. Olyan volt maximum, hogy egy boldog pillanatot szívesen megosztottam volna vele is, és így arra gondoltam hogy bárcsak itt lenne ő is most.
2021. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jól elvagyok a családommal is, a munkahelyen is, meg a barátnőimmel is.

Csak nekem alapvetően állandóan hiányérzetem van, és 100% boldog akkor lennék ha mellettem volna.

2021. jan. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!