Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondják, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, ha szerelmes vagy, együtt akarsz maradni vele életed végéig. Gond, ha én nem tudom ezt mondani 19 évesen?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek első kapcsolata immár 7. hónapja.

Szeretem nagyon.

De attól még eszembe jutnak a szingli élet előnyei, belegondolok néha, hogy majd valószínű szakítunk egyszer, mert kevesen élik le egy ember mellett az életüket, és nem tudom azt mondani 19 évesen, hogy ő életem szerelme.

Szerintetek ez gond, vagy ettől még lehetnek mélyek az érzéseim? Veletek hogy szokott lenni?

Egyébként én ilyen típusnak ismerem magam, sajnos sosem tudom teljesen a jelent élvezni, mindig az kéne, ami nincs.

Nektek mik a tapasztalataitok?



2021. jan. 24. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függetlenül hogy első kapcsolat, még működhet. Én is 19 voltam mikor összejöttem párommal, aki akkor még ráadásul csak 14 volt, majdnem 15. Azóta is együtt vagyunk immár 28 éve, bár nem mondanám hogy mindig felhőtlen volt a kapcsolat. Azt nem mondom hogy megbántam, de hiányzik az, hogy akkor nem éltem ki magam egy kicsit jobban.
2021. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok, nem semmi!

Na ez megnyugtat, csak nem kell, hogy minden rózsaszín legyen, mint a filmekben.

2021. jan. 24. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az úgyis csak az első pár év. Utána meg úgyis jönnek a gondok, amiket meg kell oldani.
2021. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Azért gond, mert nem vagy szerelmes. Lehet, hogy illúzió, de aki szerelmes, az tényleg azt akarja, hogy örökké tartson és nem tud elképzelni mást maga mellé.

Én onnan tudtam meg, hogy a párom nem szerelmes belém, hogy megkérdeztem tőle, el tudná-e képzelni mással is az életét és azt mondta, persze. Megtanulta már, hogy úgyis mindig jön más.

Azért lehúztunk egymás mellett 10 évet, aztán amikor én beleszerettem másba, hirtelen a rivális felbukkanása olyan szerelmessé tette, hogy azon nyavalygott, hogy ő nem tudja elképzelni az életét mással. Hát...ezt 10 évvel korábban kellett volna.

2021. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem nem egy egzakt dolog (most nem az agyban lejászódó kémiai folyamatra gondolok, hanem a fogalom hétköznapi használatára). Ha te szerelmesnek érzed magad, akkor az vagy, akármit is gondolsz a jövőről. Senkinek nincs joga megkérdőjelezni az érzelmeidet, csak mert nem arról ábrándozol, hogy majd 80 évesen reszketegen összefont kezekkel sétáltok az őszi faleveles parkban. Ezzel nincs semmi baj. Kivéve ha a másik már komolyabban tervezne. Akkor érdemes egyeztetni a véleményeket, hogy merre is halad a kapcsolat. De gondolom 19 évesen még nem családalapításban gondolkodtok, tehát ráértek élvezni a jelent. Az élet meg majd úgyis alakul.

Másrészről én is 19 voltam amikor összejöttem a párommal, most 5 évvel később készülünk az esküvőre. Mondjuk nekünk előtte is volt már kapcsolatunk a másik nemmel. De önmagában attól még, hogy fiatal vagy, nem feltétlen lesz szakítás a vége.

2021. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!