Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézi le sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok férfi a gyerekkel rendelkező nőket?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy ismerősömmel és kérdeztem tőle valakit mondta,hogy annak a srácnak sosincs semmi komolya leginkább csak gyerekkel rendelkező nőkkel sikerül össze jönnie,meg másoktól is hallottam már ilyesmit.Olyasmi mint a szép és a nem szép dolog,hogy egy szép nőt többe néznek mint egy kevésbé szépet pedig a külső nem jelent semmit,mint ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van.

2021. jan. 25. 21:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenézi, csak sajátot szeretne.
2021. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
39%
Személyes tapasztalat: mert sok férfi lúzernek tart minket, amiért elváltunk pl. a gyetekeink apjától. Mert a legtöbb szerint már az elején látnunk kellett volna a rózsaszín ködön át is, hogy nem lesz jó vége és egyedül maradunk a gyerek/ek/kel. 38N (2gyerekes elvált lenézett nő)
2021. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
Mert szerintük a kisgyerekes anyukáknak térdreborulva kellene könyörögni a férfiak kegyeiért. Ha nem teszik, az csalódást okoz a férfiaknak, ezért szidják őket.
2021. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem tehet róla , hogy gyereke van?

De arról csak is ő tehet.


De arról nem, hogy gyerekkel együtt maradt egyedül, és gyerekkel együtt kell társat találnia.


Nem azért nem kell egy gyerekes nő egy férfinak mert nem tetszik vagy mert rossz véleménye van róla.


Hanem mert nem akar gyereket. Vagy másnak a gyerekét nem akarja. Ennyi.

Igen valóban sokan sajnálják szegény egyedül gyerekét nevelő anyukákat.


Van akinek nem okoz gondot a gyerek, van akinek igen, akinek nem az ismerkledni fog velük

2021. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

2/


Biztos van olyan helyzet is mikor látni lehet de sokszor nem így van szerintem,most tudom pl sokan élnek szar kapcsolatban mondjuk egy nárcisztikus személlyel de ott valószínű lelki és pszichológiai dolgokban kell keresni a megfejtést.Egy időben én is kérdeztem miért a szemét férfiak kellenek sok nőnek de sokszor tudattalanul történnek a dolgok.

2021. jan. 25. 21:08
 6/42 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy nő nem tehet róla, hogy gyereke van, akkor ki? Azt maximálisan elismerem, hogy nem minden esetben tehet róla, hogy egyedül marad vele (bár többségében szerintem azért vannak erre jelek, hogy nagyon nem stimmelt a kapcsolat, de ok, mindenkinek lehet rossz döntése az életben), de amikor elvállalta, hogy megszüli, akkor jobb esetben tisztában van vele, hogy ez mivel jár.

Egyébként itt sem homogén masszáról beszélünk, vannak teljesen normális, értelmes, csinos egyedülálló anyák, akiket igenis komolyan vesznek a férfiak, és vannak, akik nem ilyenek.

2021. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

3/


Valami ilyesmi lehet pl a duci téma is.

2021. jan. 25. 21:09
 8/42 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem lenezes, hanem egyszeruen nem kell anyuka. Pont olyan, minthogy ingatlanbol is tehermenteset venne inkabb az ember, asszem nem kell reszletezni.
2021. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

7/


Ez kicsit egoista szöveg.

2021. jan. 25. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!