Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig 4 kapcsolatom volt és mindegyiknek szakítás lett a vége. És egyiksem tartott 4 hónapnál tovább. A kapcsolataim elején mindig azt éreztem, hogy hű de szerelmes vagyok. De ahogy telt az idő és következhettek volna a komolyabb dolgok (csók, randi a házunkban,... Stb.) egyszerűen elmúlt minden. Utánna már nem éreztem azt, hogy én ezt szeretném. És csak egyre távolságtartóbb lettem és a végére már olyan volt, mintha nem is szerettem volna soha. És nem tudtam magamat elképzelni hogy esetleg lefeküdjek vele, amit amúgy gondolatban (amikor nem volt velem) meg igen,de amikor találkozunk már nem.

Nem tudom hogy mi lehet velem a probléma. :(

Kérlek, segítsetek!



#szex #szerelem #szakítás #A csók közben nem érzek semmit #Miért nem tudok szeretni?
2021. jan. 30. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel fordulj pszichológushoz. Nyilván a szülői kötődésmintával van/volt gond, ez nagy lelki munkát fog igényelni.
2021. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy önbizalomhiányhoz is lehet köze.
2021. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ezzel semmi baj. Én közel 50 kapcsolat után is csak azért nősültem meg, mert úgy gondoltam, jobbat úgysem találok. Persze, válás lett a vége, de rögtön utána találkoztam a nagy ő-vel. 21 éve imádjuk egymást rendületlenül, és ennek az istennek az idejében ez nem is fog változni. Szóval nyugi! Nem illünk össze mindenkivel, és vagyunk egy páran, akik nem elégszünk meg félmegoldásokkal, hanem keressük az igazit, aki mellett mi is igazivá válhatunk.
2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled Miquel de a te eseted tök más mint a kérdezőé. Ő az elején szerelmes majd visszakozikel mert fél elköteleződni meg fél a szextől. Bár kérdés az is hogy hány éves, lehet hogy egyszerűen túl fiatal még.
2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok.
2021. febr. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!