Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy még mindig nem tudtam elengedni?

Figyelt kérdés
16 éves koromban volt egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam. Nagyon jó barátok is voltunk, eddig ő volt az egyetlen, aki mellett önmagam lehettem és így is szeretett. Fizikai szinten nem mélyült el a kapcsolatunk, nem feküdtünk le egymással. Azóta volt több kalandom és 1-2 rövidebb kapcsolatom is. Most szintén szakítás után vagyok és nem tudom miért, de nem a legújabb exem miatt, hanem emiatt a srác miatt vagyok padlón. Valamiért mindig ez van, ha megbánt egy pasi, akkor rögtön ő jut eszembe. Pedig már nem tudnék vele lenni. Ez normális? Mit tehetek ellene? Annyiszor hittem már, hogy túl vagyok rajta..

2021. jan. 30. 21:19
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valószínű azóta sem volt olyan baràtod, aki amúgy is a "baràtod", tàrsad lett volna.


Az exedben bíztàl, milyen volt a kapvsolatotok?

2021. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
*cs
2021. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Biztos, hogy nem tudnál vele lenni? Találkozzatok egyet, aztán eldől.
2021. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, és nem értem. Pedig még kis ő sem volt, nem hogy nagy. Csak egy laza ismerkedés. Legalábbis nem lett belőle több. És mégis mindig őt "siratom" mikor vége egy újabbnak. Pedig én sem tudnék vele összejönni már.
2021. jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos tudom mit érzel, az első sok embernèl örökre megmarad.
2021. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kerjoz ***** válasza:
egyet tudok mondani, keresdfel! dumáljatok aztán lehet konnyebb lesz neked :)
2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Szerintem ez egy emberi sajátosság, én is 16 évesen voltam nagyon szerelmes, azóta eltelt 20 év és mai napig nem tudtam elengedni, sokkal rosszabbul esik , hogy vége lett, mint a többieknél utána és mai napig gyomorszájon vág, ha új kapcsolata lesz. Az első szerelem ilyen.
2021. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!