Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok arról ha a lány akivel együtt vagytok szűz?

Figyelt kérdés
Például ha egy 22 éves srác egy 18 éves lánnyal jön össze, és szerelmesek, akkor az ha a lány szűz és ő lenne majd neki az első, az zavarná, vagy még plusz is lenne? Ha te nagyjából ebbe a korosztályba tartozol, szívesen várom a saját meglátásod kifejtve, hogy te ezt a helyzetet hogyan élnéd meg. :)

2021. jan. 31. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

viszonylag egyszerű ez.

ha komolyan tetszik a lány,akkor ez előny.

ha pedig nem tetszik annyira,de szívesen lefeküdnék vele,akkor meg macera lehet,mert 2 fajta szűz létezik.

1.el akarja veszíteni gyorsan és mondjuk én vagyok kinézve erre a feladatra.

2.hosszú procedúra vezet a nunihoz és mivel annyira nem tetszik a lány,így ezt nem tolom végig.

2021. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, ha szeretitek egymást akkor ez lesz a legkevésbé zavaró tényező.
2021. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

#1 ez viszonylag korrekt. nekem mondjuk jo, ha szuz , ha nem szuz. mindnek megvan a maga elonye, hatranya.


mondjuk, ha a lany szuz, de nyitott gondolkodasu, az talan meg.jobb is.mint egy tapasztalt

2021. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Amugy, ha a lany akivel egyutt vagyok szuz, akkor vmi fatalis hiba csuszott a rendszerbe, mivelvahhoz, hogy azt mondjam egy lanyrol, hogy egyutt vagyunk, annak szukseges feltetele, hogy mar megszexualizaltam.
2021. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Szűz nőként nem értem, miért akarod, hogy plusz legyen. Elmaradott az, akinek ez plusz, nem csak egy állapot.
2021. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
21 voltam, mikor a férjemet megismertem. Nekem első kapcsolatom volt, értelem szerűen szűz voltam. Semmi pluszt nem jelentett, csupán egy állapot volt, amin elég gyorsan változtattunk. :D
2021. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

engem nem zavarna

de megdugnám, kész

2021. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok pedofil, hogy óvodásokkal kezdjek. :)
2021. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Mivel valószínűleg több első alkalom nem lesz, erre viszont ha nincs baj a memóriáddal mindig emlékezni fogsz akkor érdemes lenne legalább olyannal akit valóban szeretsz és nem csak egy fellángolás. Valószínűleg nem vele fogod leélni az életed, ugye ma nem menő de legalább abban a pillanatban tűnjön úgy.
2021. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
20 éves vagyok. Nem tudom miért, de nekem ez egy pozitív dolog lenne.
2021. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!